Single Mode dobbelt vindu koblinger og denne 1 x 2, 2 x 2 smeltet Fiber optisk Lc Couplers tap

Single Mode dobbelt vindu koblinger og denne 1 x 2, 2 x 2 smeltet Fiber optisk Lc Couplers tap

Funksjoner lav overflødig tap Ulike kopling forholdet Kompakt størrelse programmer Lang hale telekommunikasjon

Function

Funksjoner

Lav overflødig tap

Ulike kopling forholdet

Kompakt størrelse

Programmer

Lang hale telekommunikasjon

CATV systemer andamp; Fiberoptiske sensorer

Lokalt nettverk

Ytelsesspesifikasjoner


Parameteren

Spesifikasjoner

Kopling forholdet50/50%
Portkonfigurasjon1 x 2 eller 2 x 2
Directivity≥ 55dB
Driftstemperatur20 til 75 ° C (40-+85 ° C tilgjengelig på forespørsel)
Lagringstemperatur40-+85 ° C
Fiber TypeCorning singlemode SMF-28, DS fiber eller flexcore
Fiber Pigtail lengde1m
Pakken dimensjoner (mm)Pakke M, N, A, B, C


Bestillingsinformasjon


T

T
TTTTTTTTTTTT
Type
Klasse
Bølgelengde
Kopling forholdet eller signaltap (dB)
Port
Pakke
Pigtail stil
Fiber Type
Inn/ut-kontakt

S= Singlemode Standard Coupler
W= Singlemode Wideband par

S =Spesielle
P
= P klasse
A= Karakter

35= 1310/1550nm
36= 1310/1585nm


50= 50/50
30= 30/70
10= 10/90
05= 5/95
01= 1/99
0102= 1 x 2
0202= 2 x 2
M= Pakke M
N= Pakken N
A= PackageA
B= PackageB
C= PackageC
1= 250um nakne Fiber
2= 900um jakke
3= 3mm kabel

0= SMF-28
D= DS Fiber
S= Spesielle

0= Ingen
1 =FC/APC
2= FC/PC
3= SC/APC
4= SC/PC
5= ST
6= LC/UPC
7= LC/APC
X= Spesielle


Leveraging på bred erfaring og ekspertise, er SOPO kjent som en av de største produsentene av enkelt modus dobbelt vindu koblinger og denne 1 x 2, 2 x 2 smeltet fiber optisk lc couplers tap for høy kvalitet og lav pris produkter og utmerket service. Vær fri til å kjøpe billige produkter laget i Kina fra vår fabrikk.

Hot Tags: enkelt modus dobbelt vindu koblinger og denne 1 x 2, 2 x 2 smeltet fiber optisk lc couplers tap produsenter fabrikken, laget i Kina, kvalitet, lav pris, billig
Beslektede produkter
Kontakt oss
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adresse: JinDiDa Industri Zone, Langkou Industri Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-post: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop