Enkelt modus og denne fiber optisk Pigtails Kablo Tester

Enkelt modus og denne fiber optisk Pigtails Kablo Tester

Fiber optisk Pigtails er produsert enten multimode eller single-modus fiber og avsluttet med et utvalg

Function

Fiber optisk Pigtails er produsert enten multimode eller single-modus fiber og avsluttet med en rekke kontakter inkludert SC, SC/APC, LC, LC/APC, FC, FC/APC, ST og MTRJ. Andre kontakttyper er også tilgjengelig på forespørsel.

Funksjoner:

  • Maskinen polering sikrer høyeste kvalitet kobling oppsigelser og ytelse

  • Lav innsetting og retur tap

  • Sporbar, standardbasert testprosedyrer

  • Geometri medgjørlig forbinde endfaces som er defekt og forurensning gratis

  • Vis mer

Applikasjoner:

  • Oppsigelse av optiske nettverk via fusion eller mekanisk skjøting

  • Testing av optiske enheter

  • Kabel aksept testing

Leveraging på bred erfaring og ekspertise, er SOPO kjent som en av de største produsentene av single-modus og multimode fiber optisk pigtails kablo tester for høy kvalitet og lav pris produkter og utmerket service. Vær fri til å kjøpe billige produkter laget i Kina fra vår fabrikk.

Hot Tags: single-modus og multimode fiber optisk pigtails kablo tester produsenter fabrikken, laget i Kina, kvalitet, lav pris, billig
Beslektede produkter
Kontakt oss
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adresse: JinDiDa Industri Zone, Langkou Industri Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-post: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop