Optisk Fiber Wire Båndpassdesign Ftthfttx 1310nm-1490nm-1550nm tilbud FS-FWDM-1550-BPF verktøy

Optisk Fiber Wire Båndpassdesign Ftthfttx 1310nm-1490nm-1550nm tilbud FS-FWDM-1550-BPF verktøy

FTTH/FTTx passerer 1310nm reflektere 1550nm FWDM Filter WDM FTTX Filter WDM modul i utstrakt bruk i EDFA, Raman forsterkere

Function

FTTH/FTTx Pass 1310nm gjenspeiler 1550nm FWDM Filter WDM

FTTX Filter WDM-modulen i utstrakt bruk i EDFA, Raman forsterkere, WDM nettverk og fiberoptikk instrumentering er basert på tynn Film Filter (TFF) teknologi. Enheten kombinerer eller skiller lys ved forskjellige bølgelengder i en bred bølgelengdeområde. Den kan utvide kapasiteten til en enkelt fiber å oppnå toveis kommunikasjon, slik at mye brukt i optisk Nettverksoppgradering og utvidelse eller introdusere ny omfattende virksomhet osv.

Sopofiber inneholder filter-basert bølgelengde multipleksing (WDM) filter enheter som er tilpasset bestemt bølgelengde bandene for dine spesielle applikasjoner. Som du kanskje vet, GEPON systemet fungerer på 1310/1490, så CATV signal her er levert over samme fiber med 1550nm, og FWDM er et sted hvor alle denne getand #39; s andquot; mixedandquot;.

Detaljer

Pass (overføring) kanal: 1310nmReflection kanal: 1550nmHigh isolasjon, pålitelighet og kanal isolationLow innsetting tap og utmerket miljø reliabilityRoHS medgjørlig

Pakketype

Stål rør pakke for 250um nakne fiber og 900um fiber
ABS boks for 900um, 2.0mm og 3.0mm fiber
Merk: 250um nakne fiber er også finne å være utstyrt med koblingen

Mekanisk tegning

Bildet Afor T13/R15, T14/R1315, T1415/R13 FTTX Filter WDM
Bilde Bfor T15/R13, T13/R1415, T15/R1314, T1314/R15 FTTX Filter WDM

Programmet

Bestillingsinformasjon

Element

Bølgelengde

Fiber Type

Pakketype

Kontakt

Fiber lengde

FTTX Filter WDM

Kode

TX:Transmission bølgelengde range(nm)

250μm

900μm

2mm

3mm

stålrør

ABS boks

LGX kassett

1U Rack-montering

Ingen

FC/APC

FC/UPC

SC/APC

SC/UPC

ST/UPC

LC/UPC

LC/APC

Andre

1m
2m

RX: refleksjon bølgelengde range(nm)

T31/R55

TX:1310nm

RX: 1550nm

T55/R31

TX:1550nm

RX: 1310nm

T31/R4955

TX:1310nm

RX: 1490andamp, 1550nm

T49/R3155

TX:1490nm

RX: 1310andamp, 1550nm

T55/R3149

TX:1550nm

RX: 1310andamp, 1490nm

T4955/R31

TX:1490andamp; 1550nm

RX: 1310nm

T3149/R55

TX:1310andamp; 1490nm

RX: 1550nm

FTTH/FTTx passerer 1310nm reflektere 1490nm andamp; 1550nm FWDM Filter WDM

Detaljer

Pass (overføring) kanal: 1310nmReflection kanal: 1490nm og 1550nmHigh isolasjon, pålitelighet og kanal isolationLow innsetting tap og utmerket miljø reliabilityRoHS medgjørlig


Mekanisk tegning

Bildet Afor T13/R15, T14/R1315, T1415/R13 FTTX Filter WDM
Bilde Bfor T15/R13, T13/R1415, T15/R1314, T1314/R15 FTTX Filter WDM

Programmet

Bestillingsinformasjon

Element

Bølgelengde

Fiber Type

Pakketype

Kontakt

Fiber lengde

FTTX Filter WDM

Kode

TX:Transmission bølgelengde range(nm)

250μm

900μm

2mm

3mm

stålrør

ABS boks

LGX kassett

1U Rack-montering

Ingen

FC/APC

FC/UPC

SC/APC

SC/UPC

ST/UPC

LC/UPC

LC/APC

Andre

1m
2m

RX: refleksjon bølgelengde range(nm)

T31/R55

TX:1310nm

RX: 1550nm

T55/R31

TX:1550nm

RX: 1310nm

T31/R4955

TX:1310nm

RX: 1490andamp, 1550nm

T49/R3155

TX:1490nm

RX: 1310andamp, 1550nm

T55/R3149

TX:1550nm

RX: 1310andamp, 1490nm

T4955/R31

TX:1490andamp; 1550nm

RX: 1310nm

T3149/R55

TX:1310andamp; 1490nm

RX: 1550nm

Optisk Fiber Båndpassdesign Filter(BPF) WDM FTTX 1550nm FS-FWDM-1550-BPF

Optisk filter er et instrument som brukes for bølgelengde utvalg, som kan velge nødvendige bølgelengder fra et stort antall bølgelengder og avvise tillegg bølgelengdene. Det kan brukes i bølgelengde valg støyfilter den optiske forsterkeren, få equalizer, optisk multipleksing / demultiplexing.

Våre optisk optisk Fiber Båndpassdesign Filter(BPF) WDM FTTX 1550nm FS-FWDM-1550-BPF er basert på påvist tynn-film teknologi. Denne BPF er mye brukt i fiber optisk kommunikasjonssystemer og EDFA hvor flat og bredt drift band er nødvendig.

Nøkkel vise egenskaper

Bred bandHigh kanal isolationHigh stabilitet og reliabilityLength: 1MFiber Diameter: 0.9mmConnector: FC/UPC

Programmer

EDFAWDM systemsCATV

Spesifikasjon

Parameteren
Type

BPF-1 * 1-T1550±20

Drift bølgelengde (nm)

1460~1620

Overføring bandet bølgelengde (nm)

1550±20

Refleksjon bandet bølgelengde (nm)

1460 ~ 1515andamp; 1585 ~ 1620

Overføring innsetting tap (dB)

≤0.6

Overføringen kanal isolasjon

≥20

@ 1460 ~ 1515andamp; 1585 ~ 1620 (dB)

Kanalen flat (dB)

≤0.3

Returnere tap (dB)

≥50

PDL (dB)

≤0.1

Bølgelengde termisk stabilitet (nm/℃)

≤0.003

Innsetting tap termisk stabilitet (dB / ℃)

≤0.005

Håndtering (mW)

≤500

Driftstemperatur (℃)

-5 ~ +70

Lagringstemperatur (℃)

-40 ~ +85

Fiber Type

SMF-28e


Leveraging på bred erfaring og ekspertise, er SOPO kjent som en av de største produsentene av fiberoptiske wire Båndpassdesign ftthfttx 1310nm-1490nm-1550nm tilbudene fs-fwdm-1550-bpf verktøy for høy kvalitet og lav pris produkter og utmerket service. Vær fri til å kjøpe billige produkter laget i Kina fra vår fabrikk.

Hot Tags: optisk fiber wire Båndpassdesign ftthfttx 1310nm-1490nm-1550nm tilbud fs-fwdm-1550-bpf verktøy produsenter fabrikken, laget i Kina, kvalitet, lav pris, billig
Beslektede produkter
Kontakt oss
SOPO optisk kommunikasjon co, Ltd

Adresse: JinDiDa industrien sone, Langkou industri Pak, Dalang Street, Longhua nye distrikt, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-post: sales1@sopo.net.cn

SOPO optisk kommunikasjon co, Ltd
foottop