LC Fc Duplex 10g Om4 50,125 denne Armerte Fiber Coupler fiberoptisk kabel kostnader og Fiber fiberoptisk kabeltyper

LC Fc Duplex 10g Om4 50,125 denne Armerte Fiber Coupler fiberoptisk kabel kostnader og Fiber fiberoptisk kabeltyper

Beskrivelse LC-LC Duplex 10G OM4 50/125 Mulitmode pansrede Fiber Patch kabel Patch fiberkabel også kjent som fiber eller en fiber patch ledninger.

Function

Beskrivelse
LC-LC dobbeltsidig 10G OM4 50/125 Mulitmode pansrede Fiber Patch-kabel
Fiber Patch-kabler er også kjent som fiber eller en fiber patch ledninger. Fiber optisk patchkabel er en av mest brukte komponenter i fiberoptisk nettverk.
10G fiber optisk patch-kabler gir 10 gigabit dataoverføringshastigheter i programmer med høy båndbredde og de 5 ganger raskere enn standard 50um fiberkabel. Fungerer med både VCSEL laser og LED kilder. Våre 10G fiber optisk patch-kabler er 100% optisk testet for maksimal ytelse. Vi har alle lengder og tilgjengelige kontakter.
Og 10G OM3 50/125 Mulitmode pansrede Fiber-patchkabel og 10G OM4 50/125 Mulitmode pansrede Patch fiberkabel, deres største forskjellen er som følgende:
A. OM4 ble utviklet spesielt for VSCEL laser overføring og gir 10 Gig / andre link avstander på opptil 550 meter (sammenlignet med 300M med OM3).
B. effektiv sperrende båndbredde for OM4 er mer enn dobbelt OM3. For OM4 patch-kabel, er det 4700 MHz.km mens for OM3, det er 2000 MHz.km.
Varme Tips: standard fiber diameteren for kabelen er 3.0 mm, hvis youand #39; d liker å tilpasse andre typer som 0,9 mm, 2.0 mm, behage vennlige forespørsel oss. (Diameter er referere til tykkelsen på kabelen, er stand til å matche den tilsvarende utstyr-porten)
Nøkkel vise egenskaper
• LC-LC kontakter
• Denne Duplex fiberoptisk kabel
• Mikron: 50/125um
• Komplett med Lucent Technologies aqua jakke
• Båndbredde overføring priser opptil 10 Gigabit
• Alle våre fiber optisk lapp kabler har høy grad kontaktene
• 100% optisk testet for å sikre høy ytelse
• Farge: vannblå
• Fiber klassen: OM4
Spesifikasjoner

Spesifikasjon

Enhet

FC, SC, LC/pansrede kabler

ST, MU

MT-RJ, MPO

E2000

Single-modus

Multi-modus

Single-modus

Multi-modus

Single-modus

Multi-modus

Single-modus

PC

UPC

APC

PC

PC

UPC

PC

PC

UPC

PC

PC

APC

Innsetting tap

dB

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

Returnere tap

dB

≥45

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥75

Bølgelengde

NM

1310,1510

1310,1510

1310,1510

1310,1510

Ombyttbarhet

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Vibrasjon

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Drift
temperatur

-40~75

-40~75

-40~75

-40~75

Lagring

temperatur

-45~85

-45~85

-45~85

-45~85

Kabel diameter

mm

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

Spesifikasjoner

Spesifikasjon

Enhet

FC, SC, LC/pansrede kabler

ST, MU

MT-RJ, MPO

E2000

Single-modus

Multi-modus

Single-modus

Multi-modus

Single-modus

Multi-modus

Single-modus

PC

UPC

APC

PC

PC

UPC

PC

PC

UPC

PC

PC

APC

Innsetting tap

dB

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

Returnere tap

dB

≥45

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥75

Bølgelengde

NM

1310,1510

1310,1510

1310,1510

1310,1510

Ombyttbarhet

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Vibrasjon

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Drift
temperatur

-40~75

-40~75

-40~75

-40~75

Lagring

temperatur

-45~85

-45~85

-45~85

-45~85

Kabel diameter

mm

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9


Leveraging på bred erfaring og ekspertise, er SOPO godt kjent som en av de største produsentene av lc fc dobbeltsidig 10 g om4 50,125 denne pansrede fiber coupler fiberoptisk kabel kostnader og fiber fiberoptisk kabeltyper for høy kvalitet og lav pris produkter og utmerket service. Vær fri til å kjøpe billige produkter laget i Kina fra vår fabrikk.

Hot Tags: LC fc dobbeltsidig 10g om4 50,125 denne pansrede fiber coupler fiberoptisk kabel kostnader og fiberoptisk kabel typer produsenter fabrikken, laget i Kina, kvalitet, lav pris, billig
Beslektede produkter
Kontakt oss
SOPO optisk kommunikasjon co, Ltd

Adresse: JinDiDa industrien sone, Langkou industri Pak, Dalang Street, Longhua nye distrikt, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-post: sales1@sopo.net.cn

SOPO optisk kommunikasjon co, Ltd
foottop