GBIC 2km - 20km - 80km SFP-Transceiver spesielle 100, 1000basesx 1310nm-1550nm SFP bølgelengde

GBIC 2km - 20km - 80km SFP-Transceiver spesielle 100, 1000basesx 1310nm-1550nm SFP bølgelengde

100base-ZX SFP-Transceiver (SMF, 1550nm, 80km, LC, IND) produkt detaljer OEM og skikker samarbeider med en rekke verden klassen OEM fabrikanter over 8 år

Function

100base-ZX SFP-Transceiver (SMF, 1550nm, 80km, LC, IND)

Produktdetaljer

Del Nunmber

SFP03-100ZX-55

Leverandørnavn

Fiberstore

Skjematypen

SFP

Max hastighet

100 Mbps

Bølgelengde

1550nm

Max kabel distanse

80km

Grensesnitt

LC dupleks

Optisk komponenter

DFB 1550nm

Kabeltype

SMF

DOM-støtte

nei

TX strøm

-5 ~ 0dBm

Mottaker følsomhet

andlt; -34dBm

Industrial Temperaturområde

-40 til 85 ° C (40-185 ° F)

HTS-harmonisert kode

8517706000

OEM andamp; Toll

Samarbeid med en rekke verden klassen OEM fabrikanter over 8years, er Sopofiber kjøpedyktig skaffe tilpasset og kostnadseffektive løsninger av høy kvalitet for alle behov og spesifikasjoner, inkludert optisk design, mekanisk design, kretskort Board (PCB) oppsett og elektriske design, programvare andamp; Firmware design, integrert montering, etiketter, etc. Med bølgende salg og gode tilbakemeldinger, Sopofiber har utvidet raskt over hele verden og blir den ledende leverandøren av optisk kommunikasjon industrien. Hvis du er interessert i våre produkter, kan du gjerne kontakte oss.

Emballasje andamp; Merking

Denne lett å ta og godt beskyttet sender pakken er merket og merket bysopofiberas standard. Tilpasset etikett eller pakke løsninger er tilgjengelige som forespørselen.


100base-FX SFP SGMII Transceiver for Gigabit Ethernet SFP-porter (MMF, 1310nm, 2km, LC, IND)

Produktdetaljer

Del Nunmber

SFP-GE-100FX

Leverandørnavn

Fiberstore

Skjematypen

SFP

Max hastighet

100 Mbps

Bølgelengde

1310nm

Max kabel distanse

2km

Grensesnitt

LC dupleks

Optisk komponenter

FP SGMII

Kabeltype

MMF

DOM-støtte

nei

TX strøm

-19 ~-14dBm

Mottaker følsomhet

andlt; -30dBm

Industrial Temperaturområde

-40 til 85 ° C (40-185 ° F)

HTS-harmonisert kode

8517706000

100base-LX SFP-Transceiver (SMF, 1310nm, 20km, LC, IND)

Produktdetaljer

Del Nunmber

SFP03-100LX-31

Leverandørnavn

Fiberstore

Skjematypen

SFP

Max hastighet

100 Mbps

Bølgelengde

1310nm

Max kabel distanse

20km

Grensesnitt

LC dupleks

Optisk komponenter

FP 1310nm

Kabeltype

SMF

DOM-støtte

nei

Industrial Temperaturområde

-40 til 85 ° C (40-185 ° F)

HTS-harmonisert kode

8517706000

100base-LX SFP-Transceiver (SMF, 1310nm, 15km, LC, IND)

Produktdetaljer

Del Nunmber

SFP03-100LX-31

Leverandørnavn

Fiberstore

Skjematypen

SFP

Max hastighet

100 Mbps

Bølgelengde

1310nm

Max kabel distanse

15km

Grensesnitt

LC dupleks

Optisk komponenter

FP 1310nm

Kabeltype

SMF

DOM-støtte

nei

TX strøm

-15 ~-8dBm

Mottaker følsomhet

andlt; -28dBm

Industrial Temperaturområde

-40 til 85 ° C (40-185 ° F)

HTS-harmonisert kode

8517706000


Leveraging på bred erfaring og ekspertise, er SOPO kjent som en av de største produsentene av gbic 2 km - 20 km - 80 km sfp-transceiver spesielle 100, 1000basesx 1310nm-1550nm sfp bølgelengde for høy kvalitet og lav pris produkter og utmerket service. Vær fri til å kjøpe billige produkter laget i Kina fra vår fabrikk.

Hot Tags: GBIC 2km - 20km - 80km SFP transceiver spesielle 100, 1000basesx 1310nm-1550nm SFP bølgelengde produsenter fabrikken, laget i Kina, kvalitet, lav pris, billig
Beslektede produkter
Kontakt oss
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adresse: JinDiDa Industri Zone, Langkou Industri Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-post: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop