FTTx PON 1550nm 26 en CATV EDFA Fttx løsning pumpe Erbium dopet Fiber optisk lydforsterker FC / APC

FTTx PON 1550nm 26 en CATV EDFA Fttx løsning pumpe Erbium dopet Fiber optisk lydforsterker FC / APC

RF 23dBm F Type CATV EDFA FTTx løsning, 1550nm Erbium dopet Fiber 1550±10nm 23dBm CATV optisk Fiber forsterker (EDFA) med SNMP(OPTIONAL)

Function


RF23dBmFTypeCATVEDFAFTTxSolution, 1550nmErbiumDopedFiber

1550±10nm23dBmCATVOpticalFiberAmplifier (EDFA) withSNMP (VALGFRITT), IURackEDFAwithRJ45andRS232PortforFTTxSolution

QuickDetail:

· ModelNumber:SOA1550-23

· ItemName:CATVEDFA

· LaserType:DFBLaser

· EDFAApplication:HFC, FTTX

· PowerSupply:AC160V~250V(50Hz)

· Opticalconnector:SC/APCorFC/APC

· Noisefigure:6.3dB

· Bølgelengde: 1550A±5nm

· Forbruk: 30W

· Farge: sølv

· Materiale: AlloyAluminum

· SampleTime:OneWeek

Beskrivelse:

1.Adoptseveralinternationalpatentspre-distortiondealingtechnologytoguaranteethefinenon-linearindex, goodCSO, CTBandC/N.

Adoptfamousbrand1550nmDFBlaserinstrumentguaranteelownoise, highpowerandhighdependability.

2.CaninitiatethemodeSBSfunction, offermoreelasticdisposition.

3.AdoptAutomaticGainControldesign, makedifferentRFinputlevelkeepaboutequaloutputperformancestill,

Simplifyinstallingandoperationsequence.

4.Thebuilt-inmicroprocessoroffersfinecontrolperformanceandstatetoshowthatiscontrolled.

5.RS485controlstheinterfacetocontrolbycarryingontheremotestate.

6.191Uhigh-standardframeworktypeinstallation.

Spesifikasjoner:

ELEMENT

ENHET

PARAMETEREN

OpticalParameter

OpticalWavelength

NM

1550±5

LaserType


DFBLaser

OpticalModulatingMode


OutsideModulating

ConnectorType


FC/APC, SC/APC

OpticalOutputPort


2

OpticalModulatingDepth

mW

3%±0.25

SuppressionThreshold

dBm

13/16/18orAdjustable

RFParameter

FrequencyRange

MHz

47~862

InputLevel

dBμV

75~85

FlatnessinBand

dB

±0.75

InputImpedance

Ω

75

InputReturnLoss

dB

≥16(47~550Mhz);≥14(550~862Mhz)

ConnectorType


FType

CircuitPerformance

C/CTB

dB

≥65

C/CSO

dB

≥65

C? N

dB

≥53

GeneralPerformance

SupplyVoltage

V

AC160V~250V(50Hz)

Forbruk

W

30

OperatingTemperature


0~+45

StorageTemperature


-20~+65

RelativeHumidity

%

Max95% NoCondensation


RT-EDFA optiske forsterker er utviklet for å konvertere senderen bølgelengde, øke den optiske utgangseffekten kromatisk

dispersjon toleranse for senderen og utvide rekkevidden for signalet. Telcordia GR-1312-CORE kvalifisert,

optisk forsterkeren er mye brukt i lang tid nettverk, metropolitan nettverk, aksessnettet, i tillegg til ledig plass

optisk (FSO) kommunikasjonssystem.

Funksjoner
1. RT-EDFA optiske forsterker kommer med fleksible overvåking grensesnitt
2. støtte main/backup dobbel strømforsyning, utstyr feil alarm
3. SDH 21 tommer og 19 tommer kompatibel kasse
4. høy effekt, lavt støynivå figur

Sopofiber er optisk forsterker produsent i Kina, vi tilbyr optisk forsterker og optisk linje skjerm, bærbar optisk multimeter,

Vi leverer høy kvalitet med konkurransedyktige priser, vårt selskap er basert på Kina, hele kjeden av produksjon manuell variabel optisk

attenuator, PLC splitter kan fullføres i Kina, selv i en by. Lavere produksjonskostnadene lagrer kjøper pris.

Flere detaljer om hvert produkt vises på siden med beskrivelse.

FTTxPON1550nmCATVEDFAFiberAmplifierFC/APC, 13dB ~ 27dB SOA1550-32 (64) FTTxPONCATV1550nmEDFAEYDFAErbiumDopedFiberAmplifier13 ~ 27dBOpticalAmplifier(CATVFTTHEDFA)

QuickDetail:

· BrandName:SOFTEL

· ModelNumber:SOA1550-32(64)

· ProductName:1550nmEDFA

· EDFAApplication:HFC, FTTX

· PowerSupply:220Vor110V

· Opticalconnector:SC/APCorFC/APC

· EDFANoisefigure:6.3dB

· EDFAwavelength:1550A±5nm

· Amplifierinsolation:40dB

· SampleTime:OneWeek

· Totaloutputpower:27-40dBm

Beskrivelse:

SOA1550isandoublecladdingErbium-Yterbium-DopedFiberAmplifier (EYDFA) withhighreliability,fullfunctions,

andtotaloutputpowercanreach40dBm (10W), 128wayopticoutput, 1 + 1powersupplysikkerhetskopiering, supporthotplug.

Itsupportshighreliability, full-functionapplicationforthenextgenerationBroadcastwithextra-lownoisefigure,

multifunctiondesign, carrier-gradesafereliabilityandnetworkbehandling. SOA1550highreliability, 2RUrack,

bygget-intwosetshighpowerfiberopticalamplifier,1 + 1powersupplybackup, oneofthemappearsbreakdown,

willautoswitchtoanotherbackupamplifierwork.Itcandelaytheequipments'renewalandmaintenancetime,

toensurethenetwork'ssafereliability.SOA1550withoutamplifierbackup.Reducethenetworkstructurecost.

SOA1550series, eachoutputportcanbuilt-inWDM, appliestosinglefibermuchwavenetworkapplicationofFTTxPON,

CMTSandRFoG.Itprovidesaflexiblelowcostsolutionfortripleplay, fibertothehomewithefficientspace, Øst-installereandreliable.

· Highreliability, 2RUrack, bygget intwosetshighpowerfiberopticalamplifier, 1 + 1redundancybackup,automaticallyswitch

· Lownoisefigure(typ≤4.5dB,Max≤5.0dB)

· Totaloutputpower≥40dBm(1000mW)

·2RUcarrieroutputportforoptical≥128

· Maybuild-in1550andamp; 1310/1490WDM, useinEPON, GPONsinglefiberthreewavelengthapplication

·8 ~ 64uplinkopticalport, usedinOLT

·8 ~ 64, 1550nmoutputopticalport, multiplex1310/1490nmdatastream

· Maybuild-in1550/1310or1550/1660 (1590) WDM, usedinCMTSsinglefiberbidirectionalnetwork

· Maybuild-in1550, 1610 (1590) andamp; 1310/1490WDM, usedinRfoGsinglefiberfourwavelengthsapplication

· OptionalNXNoutputpoweroffiberopticsplitter, Nexternalspotsofopticalsopts, tosatisfyVODbusinesshightakerateandbunchplantingrate

· Electricalgradesafereliabilityandnetworkmanagement

· SNMPsupportremotemanagementandcontrol

·1 + 1powersupplybackup, uphot-plugfunctionavailable

· Efficientspace, flexibleinstallation

· Excellentp/pratio

· Mainapplication

· CATVlargeareacoverageofmetropolises(Triple-play)

· FTTxPON(EPON,GPON)

· VODsopts

· CMTS

· RFoG

Spesifikasjon:

Ytelse

Indeks

Supplement

Min.

Typ.

Max.

Opticalfeature

CATVOperatingwavelength(λ)

(nm)

1540


1563

CATV

OLTpasswavelength

(nm)


1310/1490


-W30

CATVwavelengthpassloss

(dB)


0.4

0.8

-W30(1550nm)

OLTwavelengthpassloss

(dB)


0,3

0.7

-W30(1310/1490nm)

CATVandamp; OLTopticalisolation

(dB)

40



-W30(1550/1490nm)

Numberofuplinkopitcalisolation(forOLT)

(stk.)


8

16

-W30(1U)


16

64

-W30(2U)

Numberofoverlayport

(stk.)

0

2

8

N × Npowersplitter

CATVinputpower(Pi)

(dBm)

-10


+7.5


Totaloutputpower

(dBm)

27


33

1U

28


40

2U

Differenceofeachoutputpower

(dB)

-0.5


+0.5


Outputpoweradjustbalerange

(dBm)

-6


0


Numberofoutputport

(stk.)


8

16

-W30(1U)


8

64

-W30(2U)


8

32

-W00(1U)


16

128

-W00(2U)

Eachportoutputpower

(dBm)

10


22


Timeofstoppage

(ms)



50

NGB5800H

Niosefigure(PIN=0dBm)

(dB)


4.5

5.0


Polarizationdependenceloss

(dB)



0.3


Polarizationdependencegain

(dB)



0.4


Polarizationmodedispersion

(ps/nm)



0.3


Inngang/Outputopticalisolation

(dB)

30




Pumppowerleakage

(dBm)



-30


Echoloss

(dB)

55



APC

Generlafeature

Communicationinterface


RS232


SNMPnetworkmanagement


RJ45


Powersupplu

(V)

90


265

220VAC

30


72

-48VDC

Powerconsume

(W).



150


Worktemp.

()

-5


65


Storagetemp.

()

-40


80


Relativehumidity

(%)

5


95


Size(W)×(D)×(H)


19×14.5×1.75(andquot;)
483×368×44(mm)

1RU(19andquot;)


19×12×1.75(andquot;)
483×300×44(mm)

1RU(19andquot;)


19×12×3.5(andquot;)
483×300×89(mm)

2RU(19andquot;)

·ProductDetails:EDFA(EDFA1550-26)

ErbiumDopedFiberAmplifier (EDFA), 26dBmoutputopticalpower, SNMPmanagement, FC/APCorSC/APCconnector, RJ45andRS232debugport, LCDdisplay, 19andquot, 1U.

Funksjoner

◇Lownoisefigure

◇Highoutputpower

◇Throughthebuttonatfrontpanel, theusercanadjustandsettheoutputpower

◇RS232communicationandSNMPnetworkmanagementoptional

◇ExcellentP/Pratio

Programmer

◇AMCATV

◇DigitalCATV

◇DBSandamp; MMDS

◇FTTP

◇Opticalnetwork

DFBErbium-DopedCATVEDFARS485Controls, SilverIndoorFiberAmplifier 1550±10nm22dBmErbium-dopet

FiberAmplifier (EDFA) withSNMP (VALGFRITT), FTTxIndoorRackEDFAwithRJ45andRS232PortforCATVNetwork

QuickDetail:

· ModelNumber:SOA1550-22

· ItemName:CATVEDFA

· LaserType:DFBLaser

· EDFAApplication:HFC, FTTX

· PowerSupply:AC160V~250V(50Hz)

· Opticalconnector:SC/APCorFC/APC

· Noisefigure:6.3dB

· Bølgelengde: 1550A±5nm

· Forbruk: 30W

· Farge: sølv

· Materiale: AlloyAluminum

· SampleTime:OneWeek

Spesifikasjoner:

ELEMENT

ENHET

PARAMETEREN

OpticalParameter

OpticalWavelength

NM

1550±5

LaserType


DFBLaser

OpticalModulatingMode


OutsideModulating

ConnectorType


FC/APC, SC/APC

OpticalOutputPort


2

OpticalModulatingDepth

mW

3%±0.25

SuppressionThreshold

dBm

13/16/18orAdjustable

RFParameter

FrequencyRange

MHz

47~862

InputLevel

dBμV

75~85

FlatnessinBand

dB

±0.75

InputImpedance

Ω

75

InputReturnLoss

dB

≥16(47~550Mhz);≥14(550~862Mhz)

ConnectorType


FType

CircuitPerformance

C/CTB

dB

≥65

C/CSO

dB

≥65

C? N

dB

≥53

GeneralPerformance

SupplyVoltage

V

AC160V~250V(50Hz)

Forbruk

W

30

OperatingTemperature


0~+45

StorageTemperature


-20~+65

RelativeHumidity

%

Max95% NoCondensation

1550nmSilverErbium-DopedEDFACATVHFC13dB-26dB, OpticalFiberAmplifier

1550nmErbium-dopedOpticalFiberAmplifier, SOA1550FiberOpticalEDFA13-26dB

QuickDetail:

·ModelNumber:SOA1550-X

·ItemName:CATVEDFA

·LaserType:DFBLaser

·EDFAApplication:HFC, FTTX

·PowerSupply:AC160V~250V(50Hz)

·Opticalconnector:SC/APCorFC/APC

·Noisefigure:6.3dB

·Bølgelengde: 1550A±5nm

·Forbruk: 30W

·Farge: sølv

·Materiale: AlloyAluminum

·SampleTime:OneWeek

Spesifikasjoner:

ELEMENT

ENHET

PARAMETEREN

OpticalParameter

OpticalWavelength

NM

1550±5

LaserType


DFBLaser

OpticalModulatingMode


OutsideModulating

ConnectorType


FC/APC, SC/APC

OpticalOutputPort


2

OpticalModulatingDepth

mW

3%±0.25

SuppressionThreshold

dBm

13/16/18orAdjustable

RFParameter

FrequencyRange

MHz

47~862

InputLevel

dBμV

75~85

FlatnessinBand

dB

±0.75

InputImpedance

Ω

75

InputReturnLoss

dB

≥16(47~550Mhz);≥14(550~862Mhz)

ConnectorType


FType

CircuitPerformance

C/CTB

dB

≥65

C/CSO

dB

≥65

C? N

dB

≥53

GeneralPerformance

SupplyVoltage

V

AC160V~250V(50Hz)

Forbruk

W

30

OperatingTemperature


0~+45

StorageTemperature


-20~+65

RelativeHumidity

%

Max95% NoCondensation

Beskrivelse
Erbium-dopet fiber forsterker (EDFA) er mye brukt i optisk fiber kommunikasjonssystem er en viktig enhet. Erbium-dopet fiber forsterker (EDFA) i optisk fiber kommunikasjonssystemer brukes vanligvis til forforsterker, oppstart og online å forstørre.
Funksjoner
• Høy utgangseffekt
• Utgang makt tunable
• Lav NF
• RS-485、RS-232 nettverksgrensesnitt
• Multi power supply (Rack Mount);
• AC:220V-110V; DC:-48V
Programmet
• CATV system
• Aksessnettet
• IP ATM SDH nettverk
• Digitalt kommunikasjonsnettverk
• DWDM system

Ytelsesspesifikasjoner

CATV-EDFA

Parameteren

Enhet

Min

Typ

Max

Opererer bølgelengde

NM

1530

1550

1560

Inngangseffekt

dBm

-3

10

Utgangseffekt

dBm

24

Støy figur

dB

5.0

Input/Output isolasjon

dB

30

Input/Output tilbake tap

dB

60

Spenning

Rack Mount: 90 ~ 260V AC,-48 v DC
Modultypen: 5 v DC

Dimensjon

mm

Rack Mount:(W x L x H) 482.6 x 319 x 43,6
Modultypen: (W x L x H) 150 x 125 x 24

SDH EDFA

Parameteren

Enhet

Min

Typ

Max

Opererer bølgelengde

NM

1530

1550

1565

Inngangseffekt

2.5 G eller nedenfor

dBm

-6

4

10G

-10

4

Utgangseffekt

dBm

19

Utdataområdet Tunable

dB

6

Støy figur

dB

5

Input/Output isolasjon

dB

30

Input/Output tilbake tap

dB

45

DWDM-EDFA

Parameteren

Enhet

Min

Typ

Max

Drift
Bølgelengde

16 bandet 16 kanal

NM

1546

1561

32 bandet 32 kanal

1535

1562

40 band 40 kanal

1528

1565

Inngangseffekt

OBA

dBm

-14

-5

OPA

-38

-5

Utgangseffekt

dBm

23

dB

14

33

Støy figur

OBA

dB

5.0

OPA

4.5

Få flat

dB

1.0








Pre forsterker (med OTF eller fast Filter)

Parameteren

Enhet

Min

Typ

Max

Opererer bølgelengde

Tunable filter

NM

1530

1560

Fast filter

1550.12

Inngangseffekt

dBm

-47

-15

Utgangseffekt

dBm

-7

0

Utdataområdet Tunable

dB

6

Støy figur

dB

4.5

Input/Output isolasjon

dB

30

Input/Output tilbake tap

dB

45

Bestillingsinformasjon

FLYEDFA

X

X

XX/XX

X

Pakke

Forsterkertype

Programmet

Populære utgang power(dBm) /
Gain(DB)

Grensesnitt-Type

SÅ = 1U
rack-montering
pakke

B = Poweramplifier
P = forforsterker
L = linje forsterker

RW = rød-Band
DWDM
CW32 = C-Band 32CHDWDM
CW40 = C-Band 40CHDWDM
LW = L-Band DWDM
S = Digital
overføring
C = CATV

XX/XX = tilpasset
Eksempel:
16/20 = output16dBm /
Gain20db

1 = FC/UPC
2 = FC/APC
3 = SC/UPC
4 = SC/APC


Leveraging på bred erfaring og ekspertise, SOPO er kjent som en av de største produsentene av fttx pon 1550nm 26 en catv edfa fttx løsning pumpe erbium dopet fiber optisk lydforsterker fc / apc for høy kvalitet og lav pris produkter og utmerket service. Vær fri til å kjøpe billige produkter laget i Kina fra vår fabrikk.

Hot Tags: fttx pon 1550nm 26 en catv edfa fttx løsning pumpe erbium dopet fiber optisk lydforsterker fc / apc produsenter fabrikken, laget i Kina, kvalitet, lav pris, billig
Beslektede produkter
Kontakt oss
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adresse: JinDiDa Industri Zone, Langkou Industri Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-post: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop