Fixed-Flange-UPC-fiber-Optic-attenuator Lc-kabel

Fixed-Flange-UPC-fiber-Optic-attenuator Lc-kabel

Beskrivelse fast flens SC/UPC fiberoptisk Attenuator 1 ~ 25dB valgfri fast Attenuators brukes i applikasjoner der en forhåndsbestemt mengde lys tapet er angitt.

Function

Beskrivelse
Løst flens SC/UPC fiberoptisk Attenuator 1 ~ 25dB valgfri
Fast Attenuators brukes i applikasjoner der en forhåndsbestemt mengde lys tapet er angitt.
Vi tilbyr LC, FC, SC, ST, MU fast demperen med forskjellige dempningsnivåer, fra 1dB til 25dB.
Nøkkel vise egenskaper
• Bellcore kompatibel
• Bølgelengde uavhengig
• Holdbarhet andamp; Enkel og pålitelig
Spesifikasjoner
• Opererer bølgelengde: SM: 1310nm, 1550nm
• MM: 850nm, 1300nm
• Tilbake tap: mer enn 55dB (UPC)
• Demping nøyaktighet: +/-0,5 (1 ~ 10) +/-1.0(11~30)
• Polarisering avhengige tap: mindre enn 0.2dB
• Maks. Optisk Input makt: 200mW
• Temp rekkevidde:-40 ~ 80 ° C

Beskrivelse
Løst flens LC/UPC fiberoptisk Attenuator 1 ~ 20dB valgfritt
Fast Attenuators brukes i applikasjoner der en forhåndsbestemt mengde lys tapet er angitt.
Vi tilbyr LC, FC, SC, ST, MU fast demperen med forskjellige dempningsnivåer, fra 1dB til 20dB.


Leveraging på bred erfaring og ekspertise, er SOPO kjent som en av de største produsentene fixed-flange-upc-fiber-optic-attenuator lc-kabel for høy kvalitet og lav pris produkter og utmerket service. Vær fri til å kjøpe billige produkter laget i Kina fra vår fabrikk.

Hot Tags: Fixed-Flange-UPC-fiber-Optic-attenuator lc kabel produsenter fabrikken, laget i Kina, kvalitet, lav pris, billig
Beslektede produkter
Kontakt oss
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adresse: JinDiDa Industri Zone, Langkou Industri Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-post: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop