Cisco X2 Xfp 10 g Lr Sr Mm Oc192sr 10gbase kompatibel SFP + 1310nm 20 km IND Transceiver

Cisco X2 Xfp 10 g Lr Sr Mm Oc192sr 10gbase kompatibel SFP + 1310nm 20 km IND Transceiver

Cisco XFP-10G-MM-SR kompatibel 10GBASE-SR XFP Transceiver (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM) Produktdetaljer OEM & amp

Function

Cisco XFP-10G-MM-SR kompatibel 10GBASE-SR XFP Transceiver (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM)

Produktdetaljer

Cisco ekte

XFP-10G-MM-SR

Leverandørnavn

Fiberstore

Skjematypen

XFP

Max hastighet

10.3125Gbps

Bølgelengde

850nm

Max kabel distanse

300m over OM3 MMF

Grensesnitt

LC dupleks

Optisk komponenter

VCSEL 850nm

Kabeltype

MMF

DOM-støtte

ja

TX strøm

-3,5 ~ 5.3dBm

Mottaker følsomhet

andlt;-13dBm

Kommersielle Temperaturområde

0 til 70° C (32 til 158° F)

HTS-harmonisert kode

8517706000

OEM andamp; Toll

Samarbeid med en rekke verden klassen OEM produsenter over 8 år, er Sopofiber kjøpedyktig skaffe tilpasset og kostnadseffektive løsninger av høy kvalitet for alle behov og spesifikasjoner, inkludert optisk design, mekanisk design, kretskort Board (PCB) oppsett og elektriske design, programvare andamp; Firmware design, integrert montering, etiketter, etc. Med bølgende salg og gode tilbakemeldinger, Sopofiber har utvidet raskt over hele verden og blir den ledende leverandøren av optisk kommunikasjon industrien. Hvis du er interessert i våre produkter, kan du gjerne kontakte oss.

Emballasje andamp; Merking

Denne lett å ta og godt beskyttet sender pakken er merket og merket bysopofiberas standard. Tilpasset etikett eller pakke løsninger er tilgjengelige som forespørselen.

Cisco XFP-10GLR-OC192SR kompatibel 10GBASE-LR/LW og OC-192/STM-64 SR-1 XFP Transceiver (SMF, 1310nm, 10km, LC, DOM)

Produktdetaljer

Cisco ekte

XFP-10GLR-OC192SR

Leverandørnavn

Fiberstore

Skjematypen

XFP

Max hastighet

10.3125Gbps

Bølgelengde

1310nm

Max kabel distanse

10km

Grensesnitt

LC dupleks

Optisk komponenter

DFB 1310nm

Kabeltype

SMF

DOM-støtte

ja

TX strøm

-6 ~ 0dBm

Mottaker følsomhet

andlt;-14.5dBm

Kommersielle Temperaturområde

0 til 70° C (32 til 158° F)

HTS-harmonisert kode

8517706000


Cisco X2-10 GB-SR kompatibel 10GBASE-SR X2 mottakeren (MMF, 850nm, 300 m, SC, DOM)

Produktdetaljer

Cisco ekte

X2-10 GB-SR

Leverandørnavn

Fiberstore

Skjematypen

X2

Max hastighet

10.3125Gbps

Bølgelengde

850nm

Max kabel distanse

300m over OM3 MMF

Grensesnitt

SC dupleks

Optisk komponenter

VCSEL 850nm

Kabeltype

MMF

DOM-støtte

ja

TX strøm

-7.3 ~-1.2dBm

Mottaker følsomhet

andlt; -11.1dBm

Kommersielle Temperaturområde

0 til 70° C (32 til 158° F)

HTS-harmonisert kode

8517706000



Leveraging på bred erfaring og ekspertise, er SOPO kjent som en av de største produsentene av cisco x2 xfp 10g lr sr mm oc192sr 10gbase kompatibel sfp + 1310nm 20km ind transceiver for høy kvalitet og lav pris produkter og utmerket service. Vær fri til å kjøpe billige produkter laget i Kina fra vår fabrikk.

Hot Tags: Cisco x2 xfp 10 g lr sr mm oc192sr 10gbase kompatibel SFP + 1310nm 20 km ind mottaker produsenter fabrikken, laget i Kina, kvalitet, lav pris, billig
Beslektede produkter
Kontakt oss
SOPO optisk kommunikasjon co, Ltd

Adresse: JinDiDa industrien sone, Langkou industri Pak, Dalang Street, Longhua nye distrikt, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-post: sales1@sopo.net.cn

SOPO optisk kommunikasjon co, Ltd
foottop