Toveis SFP 4G SFP 4 G 1 g 100 m Xfp SFP Sdhsonet modul Transceiver

Toveis SFP 4G SFP 4 G 1 g 100 m Xfp SFP Sdhsonet modul Transceiver

1、Product introduksjon: TOVEIS SFP SDHSONET er multi rate serien 2,67 Gb/s mottaker modul integrerer optikk elektronikk

Function

1、Product Innledning:TOVEIS SFP SDHSONET er multi rate serien 2,67 Gb/s mottaker modul integrerer optikk elektronikk

BIDI SFP SDHSONET

TOVEIS multi rate serien 2,67 Gb/s mottaker modul integrerer optikk og elektronikk i en liten Form

FaktorPluggable (SFP)pakke. Det er Multisource avtalen (MSA) kompatibel og designet for

operasjonen1310 nm og 1550-nm. Selv omoptimalisert for OC-48/STM-16,Det gir flere rate

evner og kanbrukt fra OC-3/STM-1(155 Mb/s) til 2,7 Gb/s.MultiRate SFP-transceivere

gir en fulltOC-48 SONETkompatibelt grensesnitt mellom SONET/SDH fotoniske laget ogden

elektriske laget. Dens mikroprosessorbasert modulæredesign implementerer alle funksjonene som er angitt i den

SFP MSA kompatibel2-tråds Serial DigitalDiagnose overvåking grensesnitt for optiske transceivere.

OC-48 / STM-16 er en nettverk linje med girkassehastigheter på opptil 2488.32 Mbit/s

(nyttelast: 2405.376 Mbit/s; administrasjon: 82.944 Mbit/s). OC-3/STM-1 er et nettverklinje medoverføring

hastigheter på opptil 155.52 Mbit/s (nyttelast: 148.608 Mbit/s; administrasjon: 6.912 Mbit/sinkludert bane overhead)

brukefiberoptikk. Rarpd er OC-3 også kjent som STS-3(elektrisk nivå) og STM-1

(SDH).Disse modulene er ogsåbrukes for Fast Ethernet-programmet. OC-12 ellerSTM-4 er en nettverk linje

med overføringshastigheter på opptil 622.08 Mbit/s(nyttelast: 601.344 Mbit/s;overhead: 20.736 Mbit/s).

2、Product Parameter:TOVEIS SFP SDHSONET er multi rate serien 2,67 Gb/s mottaker modul integrerer optikk elektronikk

1234
5678
9101112
13141516

3. funksjoner:TOVEIS SFP SDHSONET er multi rate serien 2,67 Gb/s mottaker modul integrerer optikk elektronikk

·1-FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· SimplexSCorLCConnector

· Upto2.67Gb/sbi-directionaldatalinks

· MultirateforSONETOC-48/SDHSTM-16, FibreChannel1x/2 x, 1000BASE, STM-1/OC3, STM-4/OC12

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· Enkelt + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, - 10to85C, - 40to85CCaseoperationtemperatureranges.

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

4、 frakt og vedlikehold:TOVEIS SFP SDHSONET er multi rate serien 2,67 Gb/s mottaker modul integrerer optikk elektronikk

1) betaler:

2 forsendelse:

3) Service:

5、 anbefalinger:TOVEIS SFP SDHSONET er multi rate serien 2,67 Gb/s mottaker modul integrerer optikk elektronikk

1)SGMII SFP er en standard seriell ID kompatibel med SFP MSA base - 100 fx programdesign

2)100base-SX er en versjon av Fast Ethernet over optisk fiber

3)SFP 4G SFP 4 g er å bruke optisk fiber kommunikasjon og laser motta varsling funksjonen til strømforsyningen.

4)DWDM SFP brukes med enkelt fiber DWDM og to fiber DWDM systemet

5)CWDM SFP spesielle CWDM SFP TX og RX med samme bølgelengde

6)Kompakt SFP CSFP stramme litt figurer kan settes inn i den CSFP mottakeren

Beskrivelse
TOVEIS SFP + transceivere er Small Form Factor sender/mottaker-modulen. Det utviklet spesielt for høyhastighetskommunikasjon programmer som krever opp 10.7Gbps, det designet for å være kompatibel med 8472 SFF og SFP + MSA. Modulen data koble til 10km eller 40km i 9/125um single-modus fiber. Apparat kan deaktiveres ved et LVTTL logikk høyt input av Tx deaktivere. TX skyld tilbys for å indikere at nedbrytning av laser. Tap av utsignal (LOS) tilbys for å angi tapet av et optisk inngangssignal mottaker eller link status med partner.
Funksjoner
• Opptil 10 7Gbps toveis datakoblinger
• Medgjørlig med SFP + MSA med dobbeltsidig LC-kontakt
• 1270/1330nm DFB laser senderen og 1330/1270nm PIN-mottaker
• Innebygd digital diagnostiske funksjoner
• Enkelt modus LC beholder toveis Transceiver
• Enkelt + 3.3V strømforsyning og LVTTL logikk
• EEPROM med serie-ID funksjonalitet
• Tilfelle Driftstemperatur område: 5 ° C til 70 ° C
Programmer
• 10GBASE-BX på 10.3125 Gbps
• 10GBASE-BX på 9.953Gbps
• 1000 base-LX Ethernet

Bestillingsinformasjon

Nr.

Datahastighet

Avstand

Bølgelengde

Utgangseffekt (dBm)

Mottaker følsomhet (dBm)

DDMI

FBP-27339-10xD

10Gbps

10km

T1270 DFB R1330PIN

-6~-1

<-15

Y

FBP-33279-10xD

10Gbps

10km

T1330 DFB R1270PIN

-6~-1

<-15

Y

FBP-27339-40xD

10Gbps

40km

T1270 DFB R1330PIN

-1~4

<-15

Y

FBP-33279-40xD

10Gbps

40km

T1330 DFB R1270PIN

-1~4

<-15

Y

PDF
TOVEIS SFP + Transceiver

1、Product Innledning:SFP 4G SFP 4 g er å bruke optisk fiber kommunikasjon og laser motta varsling funksjonen til strømforsyningen.

TOVEIS 4G-serien er liten blankett faktoren pluggable modul 4 x / 2 x / 1 x fiberkanal og 1000BASE-BX

Gigabit Ethernet enkelt fiber kommunikasjon. Det er med SFP 20-pins kontakt tillate hotplug

evnen. Delen senderen bruker class 1 laser kompatibel etter internasjonal sikkerhet Standard

IEC 60825. Delen mottakeren bruker en integrert detektor forforsterker (IDP) montert i en optisk

topptekst og en begrensende etter forsterker IC.

2、Product Parameter:SFP 4G SFP 4 g er å bruke optisk fiber kommunikasjon og laser motta varsling funksjonen til strømforsyningen.

1234
5678
9101112
13141516

3. funksjoner:SFP 4G SFP 4 g er å bruke optisk fiber kommunikasjon og laser motta varsling funksjonen til strømforsyningen.

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· Upto4.25Gb/s

· CompliantwithFibreChannelFC-PI400/200/100

· CompliantwithIEEE802.3ah-20041000BASE-BX

· SimplexLCConnectororSCconnector

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· Enkelt + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, - 10to85Cor - 40to85CCaseOperationTemperatureRanges

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

4、 frakt og vedlikehold:SFP 4G SFP 4 g er å bruke optisk fiber kommunikasjon og laser motta varsling funksjonen til strømforsyningen.

1) betaler:

2 forsendelse:

3) Service:

5、 anbefalinger:SFP 4G SFP 4 g er å bruke optisk fiber kommunikasjon og laser motta varsling funksjonen til strømforsyningen.

1)SGMII SFP er en standard seriell ID kompatibel med SFP MSA base - 100 fx programdesign

2)100base-SX er en versjon av Fast Ethernet over optisk fiber

3)DWDM SFP

4)CWDM SFP

5)Kompakt SFP-CSFP

6)TOVEIS SFP SDHSONET

1、Product Innledning:100base-SX er en versjon av Fast Ethernet over optisk fiber

IEEE 802.3z standarden inneholder 1000BASE-SX transmisjon over multi modus fiber, 1000BASE-LX

transmisjon over single-modus fiber er 100BASE-FX en versjon av Fast Ethernet over optisk fiber. Det

bruker en 1300 nm nær infrarød (NIR) lys bølgelengde sendes via to tråder av optisk fiber, en for

Receive(RX) og den andre for transmit(TX), 100BASE-SX er en versjon av Fast Ethernet over optisk fiber.

Den bruker to tråder av flere optisk fiber for mottak og overføre. Eoptolink er produserer komplett

område for FE og GE optisk fiber transceivere.

2、Product Parameter:100base-SX er en versjon av Fast Ethernet over optisk fiber

1234
5678
9101112
13141516

3. funksjoner:100base-SX er en versjon av Fast Ethernet over optisk fiber

· OperatingDataRateupto1.25Gbps

· Upto160km

· Single3.3VPowerSupplyandLVTTLLogicInterface

· Hot-PluggableSFPFootprintDuplexLCConnector

· InterfaceClass1FDAandIEC60825-1LaserSafetyCompliant

· OperatingCaseTemperatureStandard:0 C ~ + 70CandIndustrial: 40 c ~ +85C

· CompliantwithSFPMSASpecification

· CompliantwithSFF-8472

4、 frakt og vedlikehold:100base-SX er en versjon av Fast Ethernet over optisk fiber

1) betaler:

2 forsendelse:

3) Service:

5、 anbefalinger:100base-SX er en versjon av Fast Ethernet over optisk fiber

1)SGMII SFP er en standard seriell ID kompatibel med SFP MSA base - 100 fx programdesign

2)SFP 4G

3)DWDM SFP

4)CWDM SFP

5)Kompakt SFP-CSFP

6)TOVEIS SFP SDHSONET

BIDIFastandGigabitEthernetSFPisacompactopticaltransceiver, moduleusedinopticalcommunicationsforboth

telecommunicationanddatabidirectionalcommunicationsapplications.

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· SimplexSCorLCConnector

·1310/1550,1490/1550,1310/1490,1510/1570orotherBOSATX/RXcombinationisavalableonrequest.

·upto160kmbidilink

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· RoHSCompliant

· Commercial0to70CorIndustrial-40to85CCaseOperationTemperaturerange

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

TOVEIS 4G-serien er liten blankett faktoren pluggable modul 4 x / 2 x / 1 x fiberkanal og 1000BASE-BX Gigabit Ethernet

fiber kommunikasjon. Det er med SFP 20-pinners kontakt tillate varme plugg evne. Delen senderen bruker klasse 1

laser kompatibel internasjonalestandarden Safety Standard IEC 60825. Mottaker sectionuses en integrert detektor

forforsterker (IDP) montert i et optisk hode og en begrensende etter forsterker IC.

Funksjonen

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· Upto4.25Gb/s

· CompliantwithFibreChannelFC-PI400/200/100

· CompliantwithIEEE802.3ah-20041000BASE-BX

· SimplexLCConnectororSCconnector

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· Enkelt + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, - 10to85Cor - 40to85CCaseOperationTemperatureRanges

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant


Leveraging på bred erfaring og ekspertise, er SOPO kjent som en av de største produsentene av toveis sfp 4 g sfp 4 g 1 g 100 m xfp sfp sdhsonet modul transceiver for høy kvalitet og lav pris produkter og utmerket service. Vær fri til å kjøpe billige produkter laget i Kina fra vår fabrikk.

Hot Tags: toveis SFP 4g SFP 4 g 1g 100m xfp SFP sdhsonet modul mottaker produsenter fabrikken, laget i Kina, kvalitet, lav pris, billig
Beslektede produkter
Kontakt oss
SOPO optisk kommunikasjon co, Ltd

Adresse: JinDiDa industrien sone, Langkou industri Pak, Dalang Street, Longhua nye distrikt, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-post: sales1@sopo.net.cn

SOPO optisk kommunikasjon co, Ltd
foottop