980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-filter-WDM Fiber optisk kontakt Mux Demux modul For bedriftsnettverk

980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-filter-WDM Fiber optisk kontakt Mux Demux modul For bedriftsnettverk

Beskrivelse mikro-optikk WDM benytter tynnfilm beleggteknologi og proprietære design av ikke-flux metall liming mikro optikk emballasje.

Function

Beskrivelse
Mikro-optikk WDM benytter tynnfilm beleggteknologi og proprietære design av ikke-flux metall liming mikro optikk emballasje. Det gir lav innsetting tap, høy kanal isolasjon, lav temperatur følsomhet og epoxy gratis optiske banen.
Funksjoner
• Lav innsetting tap
• Høy avkastning tap
• Bredt drift bølgelengdeområde
• Høy kanal isolasjon
• Høy stabilitet og pålitelighet
• Epoxy-gratis på optisk bane
Programmer
• Systemovervåking
• WDM nettverk
• Sendere og fiberlasere
• Fiber optisk forsterker
Fiber optisk instrumenter

Ytelsesspesifikasjoner

Parameteren

MWDM-54

MWDM-59

Pass kanal bølgelengdeområde (nm)

1530~1565

1525~1600

Gjenspeile kanal bølgelengde (nm)

1450~1490

965~1000

Innsetting tap (dB)

Gjenspeile kanal

≤0.5

≤0.7

Pass kanal

≤0.6

≤0.9

Innsetting tap variasjon

andlt; 0,3

Isolasjon @Add/Drop kanal

Gjenspeile kanal

andgt, 15

andgt, 15

Pass kanal

andgt, 25

andgt, 30

Inertion tap temperatur følsomhet (dB/℃)

andlt; 0.005

Polarisasjon avhengige tap (dB)

andlt, 0.1

Polarisasjon modus spredning (ps)

andlt, 0.1

Directivity (dB) (inngang til, utgang slippe, legge til å slippe

andgt, 50

Returnere tap (dB)

andgt, 55

Maksimal håndtering (mW)

500

Opterating temperatur (℃)

-10~+75

Lagringstemperatur (℃)

-40~+85

Fiber Type

Corning SMF-28e fiber

Corning HI 1060 fiber på felles andamp; Refleksjon port, SMF-28e fiber på pass port

Pakken dimensjon

Φ5.5x34 (L38 for 900um løs tube)

Spesifikasjonene kan endres uten varsel.

Over spesifikasjonen er for enheten uten kontakt.

Bestillingsinformasjon

MWDM

X

X

X

XX

Bølgelengde

Fiber Type

Fiber lengde

Inn/ut-kontakt

54 = 1550 pass/1480 gjenspeiler
59 = 1550 pass/980 gjenspeiler

1 = bare fiber
2 = 900um løs rør

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = ingen
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 M
6 = LC
S = angi

PDF
980/1550 1480/1550 filter WDM

Sopofiberand #39; Mikro-optiske WDM benytter tynnfilm beleggteknologi og proprietære design av ikke-flux metall liming mikro optikk emballasje.
Det gir lav innsetting tap, høy kanal isolasjon, lav temperatur følsomhet og epoxy gratis optiske banen.

PerformanceSpecifications

Parameteren

FWDM4/35

FWDM5/34

FWDM34/5

PassBandWavelengthRange(nm)

1480~1500

1540~1560

1260 ~ 1360andamp; 1480 ~ 1500

ReflectionBand1WavelengthRange(nm)

1260~1360

1260~1360

1540~1560

ReflectionBand2WavelengthRange(nm)

1540~1560

1480~1500

Insertionloss(DB)

ReflectChannel

≤0.6

PassChannel

≤0.8

PassBandRippler(dB)

andlt; 0,3

Isolasjon

ReflectChannel

andgt, 15

PassChannel

andgt, 30

InsertionLossTemperatureSensitivity(dB/)

andlt; 0.005

PolarizationDependentLoss(dB)

andlt, 0.1

PolarizationModeDispersion(ps)

andlt, 0.1

Directivity(DB)

andgt, 50

Returnloss(DB)

andgt, 50

MaximumPowerHandling(mW)

1000

OperatingTemperature ()

-20~+80

StorageTemperature ()

-40~+85

PackageDimension(mm)

Φ5.5x34(L38for900umLoosetube)

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

OrderingInformation

MWDM

X

X

X

XX


Bølgelengde

FiberType

FiberLength

I / OutConnector

4/35 = 1490pass

1310andamp; 1550reflect

5/34 = 1550pass

1310andamp; 1490reflect

34/5 = 1310andamp; 1490pass

1550reflect

1 = Barefiber

2 = 900umloosetube

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = ingen

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 M

6 = LC

S = angi



Ytelsesspesifikasjoner

Parameteren

FWDM 4/35

FWDM 5/34

FWDM 34/5

Pass bandet bølgelengdeområde (nm)

1480~1500

1540~1560

1260 ~ 1360andamp; 1480 ~ 1500

Refleksjon Band 1 bølgelengdeområde (nm)

1260~1360

1260~1360

1540~1560

Refleksjon Band 2 bølgelengdeområde (nm)

1540~1560

1480~1500

Innsetting tap (dB)

Gjenspeile kanal

≤0.6

Pass kanal

≤0.8

Pass bandet Rippler (dB)

andlt; 0,3

Isolasjon

Gjenspeile kanal

andgt, 15

Pass kanal

andgt, 30

Innsetting tap temperatur følsomhet (dB/℃)

andlt; 0.005

Polarisasjon avhengige tap (dB)

andlt, 0.1

Polarisasjon modus spredning (ps)

andlt, 0.1

Directivity (dB)

andgt, 50

Returnere tap (dB)

andgt, 50

Maksimal håndtering (mW)

1000

Driftstemperatur (℃)

-20~+80

Lagringstemperatur (℃)

-40~+85

Pakken dimensjon (mm)

Φ5.5x34 (L38 for 900um løs tube)

Spesifikasjonene kan endres uten varsel.

Over spesifikasjonen er for enheten uten kontakt.

Bestillingsinformasjon

MWDM

X

X

X

XX

Bølgelengde

Fiber Type

Fiber lengde

Inn/ut-kontakt

4/35 = 1490 pass
1310andamp; 1550 gjenspeiler
5/34 = 1550 pass
1310andamp; 1490 gjenspeiler
34/5 = 1310andamp; 1490 passere
1550 gjenspeiler

1 = bare fiber
2 = 900um løs rør

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = ingen
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 M
6 = LC
S = angi

PDF
1310/1490/1550nm filter WDM


Leveraging på bred erfaring og ekspertise, er SOPO kjent som en av de største produsentene av 980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-filter-wdm fiber optisk kontakt mux demux modul for business nettverk for høy kvalitet og lav pris produkter og utmerket service. Vær fri til å kjøpe billige produkter laget i Kina fra vår fabrikk.

Hot Tags: 980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-filter-WDM fiber optisk kontakt mux demux modul for business nettverk produsenter, fabrikken, laget i Kina, kvalitet, lav pris, billig
Beslektede produkter
Kontakt oss
SOPO optisk kommunikasjon co, Ltd

Adresse: JinDiDa industrien sone, Langkou industri Pak, Dalang Street, Longhua nye distrikt, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-post: sales1@sopo.net.cn

SOPO optisk kommunikasjon co, Ltd
foottop