850nm/1060nm/980nm/1480nm høy-power polarisering-tittelen Usb optisk kombinert Isolator KI

850nm/1060nm/980nm/1480nm høy-power polarisering-tittelen Usb optisk kombinert Isolator KI

Isolator er en slags optisk komponenten, dens grunnleggende funksjon er å realisere positiv overføring optisk signal og hemmer omvendt lys

Function

Isolator er en slags optisk komponenten, dens grunnleggende funksjon er å realisere positiv overføring optisk signal og hemmer omvendt lys.

Funksjoner
• Lav innsetting tap
• Høy isolasjon
• Høy effekt håndtering
• Høy avkastning tap
Programmer
• Fiber Laser linje overvåking
• Instrumentering
• Fiber forsterker
• Lab forskning

Ytelsesspesifikasjoner

Parametere

Enhet

Verdier

Center bølgelengde (λc)

NM

1064 eller angi

Opererer bølgelengdeområde

NM

±10

Typ.Peak isolasjon

dB

32~40

Min. isolasjon på 23℃

dB

26

Typ.Peak innsetting tap

dB

0.6

Max. Innsetting tap på 23℃, λc

dB

1.0

Min. tilbake tap (Port 1/Port 2)

dB

50/50

Max. Polarisasjon avhengige tap, på 23℃

dB

0.15

Max. Optisk makt (CW)

W

1,3,5,10,20 eller angi

Max. Strekk belastning

N

5

Fiber Type

Hi1060 Fiber eller LMA Fiber

Driftstemperatur

-5 til 50

Lagringstemperatur

20 til 75

* For puls programmer, pls diskutere med våre.

* Faktisk pakke dimensjonene kan være litt forskjellig fra nedenfor i tegningen for nøyaktige dimensjoner kan du kontakte vår.

Bestillingsinformasjon

HPPII

X X X X

XX

X

X

X

X

Bølgelengde

Pakketype

Levere strøm

Koblingstype

Fiber jakke

Fiber lengde

1064 = 1064nm
S = spesielle

C1 = Type C1
C2 = Type C2

01 = 1U
02 = 2W
05 = 5W
10 = 10W
20 = 20W

N = ingen
S = spesielle

1 = bare fiber
2 = 900um løs rør
3 = 2 mm kabel
4 = 3 mm kabel

1 = 1 m
2 = 2 m
S = angi

PDF
Høy effekt polarisering ufølsom Isolator

1060, 1480nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Funksjoner

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. HighReturnLoss

4. LowPolarizationSensitivity

Programmer

1. FiberopticAmplifiers

2. CATVFiberopticLinks

3. FiberopticSystemsTesting

4. FiberopticLANSystems

5. telekommunikasjon

PerformanceSpecifications

Wavelength(NM)

1060

1480

Type

SingleStage

DualStage

SingleStage

DualStage

Klasse

Oppgrader

TypicalIsolation(dB)

40

55

41

55

Min.Isolation(dB)

30

45

31

45

TypicalInsertionLoss(dB)

1.5

2.4

0.4

0.5

Max.insertionLoss(dB)

2.0

3.4

0.6

0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧50

≧50

≧65/60

≧65/60

PDL(DB)

≦0.15

≦0.15

≦0.05

≦0.05

PMD(PS)

0.20

0.05

0.20

0.05

Bandwidth(NM)

±15

±15

±15

±30

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ 75

StorageTemperature(℃)

-40 ~ +85

FiberType

CorningHi1060

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

Dimensions(mm)

Φ5.5xL30

OpticalPowerHandling(mW)

300







1.At23℃overbandwidth.

2.Notincludeconnector,spliceandfiber-endFresnellosses.

3.IncludingPDL, operatingwavelengthrange.-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Bølgelengde

Klasse

PigtailStyle

FiberLength

Pakke

I / OutConnector

ER = Singlestage

IE = Dualstage

10 = 1060nm

13 = 1310nm

14 = 1480nm

15 = 1550nm

LB = LBand

P = premie

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 1,0 m

2 = 1.5 m

3 = 2.0 m

4 = CustomLength

B = abilde

0 = ingen

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/AC

4 = SC/PC

5 M

6 = LC

850,980, 1060nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Funksjoner

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. LowPDL

4. HighStabilityandHighReliability

5. kostnadseffektive

Programmer

1. FiberopticAmplifiers

2. PumpLaserSource

3. FiberopticSensor

4. TestandMeasurement

5. instrumentering

PerformanceSpecifications

Parameteren

Spesifikasjon

OperatingWavelength(nm)

850±20,980±20,1060±20

TypicalIsolation(dB)

25

MinimumIsolation(dB)

23

TypicalInsertion(dB)

1.0

MaximumInsertionLoss(dB)

1.2

ReturnLoss(dB)

50

PDL(DB)

0.2

OperatingTemperature(℃)

0 ~ 50

StorageTemperature(℃)

-40 ~ +85

Fibertype

HI780Fiberorcustomer

PackageDimension(nm)

L52xW28xH27

PowerHandling(mW)

300

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

Orderinginformation

ER

XX

X

X

X

XX


Bølgelengde

PigtailStyle

FiberLength

FiberType

I / OutConnector

85 = 850nm

98 = 980nm

10 = 1060nm

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 0,25 m

2 = 0,5 m

3 = 1,0 m

S = CustomerLength

1 = HI780

2 = HI980

3 = HI1060

0 = ingen

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 M

6 = LC

S = spesielle


Leveraging på bred erfaring og ekspertise, SOPO er kjent som en av de største produsentene av 850nm/1060nm/980nm/1480nm høy-power polarisering-tittelen usb optisk kombinert isolator KI for høy kvalitet og lav pris produkter og utmerket service. Vær fri til å kjøpe billige produkter laget i Kina fra vår fabrikk.

Hot Tags: 850nm/1060nm/980nm/1480nm høy-power polarisering-tittelen usb optisk kombinert isolator ic produsenter fabrikken, laget i Kina, kvalitet, lav pris, billig
Beslektede produkter
Kontakt oss
SOPO optisk kommunikasjon co, Ltd

Adresse: JinDiDa industrien sone, Langkou industri Pak, Dalang Street, Longhua nye distrikt, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-post: sales1@sopo.net.cn

SOPO optisk kommunikasjon co, Ltd
foottop