4port 200G DWDM SFP kobber Transceiver

4port 200G DWDM SFP kobber Transceiver

Sopofiber 100GHz 200GHz DWDM optisk All-slipp Multiplexer benytter tynnfilm beleggteknologi og proprietære design

Function

Sopofiberand #39; 100GHz 200GHz DWDM optisk All-slipp Multiplexer benytter tynn film beleggteknologi og proprietære design av ikke-flux metall liming mikro optikk emballasje å oppnå optisk legge slippe på en ITU bølgelengde. Det gir ITU kanal center bølgelengde, lav innsetting tap, høy kanal isolasjon, bredt pass band, lav temperatur følsomhet og epoxy gratis optiske banen. Den kan brukes for bølgelengde/slipp i nettverket telefonnettverket.

Funksjoner

• Lav innsetting tap

• Bredt pass bandet

• Høy kanal isolasjon

• Høy stabilitet og pålitelighet

• Epoxy-gratis på optisk bane

Programmer

• / Slipp kanal

• DWDM nettverk

• Bølgelengde ruting

• Fiber optisk forsterker

• CATV fiberoptiske System

Ytelsesspesifikasjoner

Parameteren

MUX/DEMUX

Kanal bølgelengde (nm)

ITU rutenett

Center bølgelengde nøyaktighet (nm)

±0.5

±0.1

Kanal avstand (nm)

100

200

Kanal Passband (@-0.5dB båndbredde (nm)

andgt; 0.22

andgt, 0,5

Pass kanal innsetting tap (dB)

≤1.0

≤0.9

Refleksjon kanal innsetting tap (dB)

≤0.6

≤0.6

Kanal rippel (dB)

andlt; 0,3

Isolasjon (dB)

Tilstøtende

andgt, 30

Usammenhengende

andgt, 40

Inertion tap temperatur følsomhet (dB/℃)

andlt; 0.005

Bølgelengde temperatur skiftende (nm/℃)

andlt; 0,002

Polarisasjon avhengige tap (dB)

andlt, 0.1

Polarisasjon modus dispersjon

andlt, 0.1

Directivity (dB)

andgt, 50

Returnere Loss(dB)

andgt, 45

Maksimal håndtering (mW)

500

Opterating temperatur (℃)

-10~+75

Lagringstemperatur (℃)

-40~85

Pakken dimensjon (mm)

Φ5.5x34 (L38 for 900um løs tube)

Spesifikasjonene kan endres uten varsel.

Over spesifikasjonen er for enheten uten kontakt.

Bestillingsinformasjon

DWDM

X

XX

X

X

XX

ITU

Pass kanal

Fiber Type

Fiber lengde

Inn/ut-kontakt

1 = 100 G

2 = 200 G

01 = Ch01

02 = Ch02

……

60 = Ch60

1 = bare fiber

2 = 900um løs rør

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = ingen

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 M

6 = LC

Leveraging på bred erfaring og ekspertise, er SOPO kjent som en av de største produsentene av 4port 200 g dwdm sfp kobber transceiver for høy kvalitet og lav pris produkter og utmerket service. Vær fri til å kjøpe billige produkter laget i Kina fra vår fabrikk.

Hot Tags: 4port 200g DWDM SFP kobber mottaker produsenter fabrikken, laget i Kina, kvalitet, lav pris, billig
Beslektede produkter
Kontakt oss
SOPO optisk kommunikasjon co, Ltd

Adresse: JinDiDa industrien sone, Langkou industri Pak, Dalang Street, Longhua nye distrikt, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-post: sales1@sopo.net.cn

SOPO optisk kommunikasjon co, Ltd
foottop