2DX2B optisk mekanisk grensebryter og Fiber optisk Poe Rocker administrert svitsj

2DX2B optisk mekanisk grensebryter og Fiber optisk Poe Rocker administrert svitsj

Sopofiber' D2 × 2B mekanisk fiberoptisk bryter kobler optisk kanaler ved å omdirigere en innkommende optisk signal i en valgte output fiber.

Function

Sopofiber' D2 × 2B mekanisk fiberoptisk bryter kobler optisk kanaler ved å omdirigere en innkommende optisk signal i

en valgte output fiber. Dette oppnås ved hjelp av en patentsøkt opto-mekanisk konfigurasjon og aktiveres via en elektrisk

kontrollsignal. Mekanisk operasjonen gir ultrahøy pålitelighet og rask skifter hastighet samt toveis ytelse.

MMS fiberoptiske bryterne er sant bytte løsninger for optiske nettverk programmer.

Funksjoner

1. LowInsertionLoss

2. WideWavelengthRange

3. LowCrosstalk

4.HighStability, HighReliability

5.epoxy-freeonOpticalPath

Programmet

1. MetropolitanAreaNetwork

2.Randamp; DinLaboratory

3. SystemMonitor

4. ConfigurableOADM

Ytelse

Parametere


FY-D2 × 2B

WavelengthRange

NM

670~980

1260~1650

OperatingWavelength

NM

670/785/850/980

1310/1490/1550/1625/1650

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max:1.2

Typ:0.6Max:1.0

ReturnLoss

dB

MM≥30SM≥50

Crosstalk

dB

MM≥30SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Repeterbarhet

dB

≤±0.02

Strømforsyning

v

3.0or5.0

Levetid

ganger

≥107

SwitchTime

MS

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Vekt

g

16

Dimensjon

mm

(L) 27,0 × (W) 12.6 × (H) 8.0 (±0.2 mm) customizationisavailable.

Elektrisk

Spesifikasjoner

Spenning

Gjeldende

Motstand

5VLatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5VNon-låsingen

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3VLatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3VNon-låsingen

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Pins

Controlmodel

OpticalPath

ElectricDrive

StatusSensor

D2 × 2B

LightPin

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Non-låsingen

P1-P3P1 "-P3'

--

--

--

--

Lukk

Åpne

Åpne

Lukk

P1-P4P1 "-P4'

P3-P2P3 "-P2'

V +

--

--

GND

Åpne

Lukk

Lukk

Åpne

OrderingInformation

Modus

Bølgelengde

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Kontakt

S = SM

M = MM

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

162 = 1625nm

165 = 1650nm

13/15=1310/1550

X: andre

3 = 3V

5 = 5V

L = låsingen

N = ikke-låsingen

5=50/125

6=62.5/125

9 = 9/125

X = andre

25 = 250um

90 = 900um

X = andre

05 = 0,5 m

10 = 1,0 m

15 = 1.5 m

X = andre

O = ingen

1 = FC/PC

2 = FC/APC

3 = SC/PC

4 = SC/APC

5 = M/PC

6 = M/APC

7 = LC/PC

8 = LC/APC

X: andre


Leveraging på bred erfaring og ekspertise, er SOPO godt kjent som en av de største produsentene av 2dx2b optisk mekanisk grense bryteren og fiber optisk poe rocker administrert svitsj for høy kvalitet og lav pris produkter og utmerket service. Vær fri til å kjøpe billige produkter laget i Kina fra vår fabrikk.

Hot Tags: 2dx2b optisk mekanisk grense bryteren og fiber optisk poe rocker klarte bryteren produsenter fabrikken, laget i Kina, kvalitet, lav pris, billig
Beslektede produkter
Kontakt oss
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adresse: JinDiDa Industri Zone, Langkou Industri Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-post: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop