1310nm, 1550nm 40km, 100km Xfp Ethernet SFP Gigabit 10gb Lr SFP Gbic Transceiver modulen

1310nm, 1550nm 40km, 100km Xfp Ethernet SFP Gigabit 10gb Lr SFP Gbic Transceiver modulen

10-gigabit Ethernet XFP Transceiver (SMF, 1310nm, 40km, LC, DOM) produkt detaljer OEM og skikker samarbeider med en rekke verden klassen OEM fabrikanter over 8 år

Function

10-gigabit Ethernet XFP Transceiver (SMF, 1310nm, 40km, LC, DOM)

Produktdetaljer

Delenummer

XFP-10GER-31

Leverandørnavn

Fiberstore

Skjematypen

XFP

Max hastighet

10Gbps

Bølgelengde

1310nm

Max kabel distanse

40km

Grensesnitt

LC dupleks

Optisk komponenter

DFB 1310nm

Kabeltype

SMF

DOM-støtte

ja

TX strøm

0 ~ 4dBm

Mottaker følsomhet

andlt;-16dBm

Kommersielle Temperaturområde

0 til 70° C (32 til 158° F)

HTS-harmonisert kode

8517706000

OEM andamp; Toll

Samarbeid med en rekke verden klassen OEM produsenter over 8 år, er Sopofiber kjøpedyktig skaffe tilpasset og kostnadseffektive løsninger av høy kvalitet for alle behov og spesifikasjoner, inkludert optisk design, mekanisk design, kretskort Board (PCB) oppsett og elektriske design, programvare andamp; Firmware design, integrert montering, etiketter, etc. Med bølgende salg og gode tilbakemeldinger, Sopofiber har utvidet raskt over hele verden og blir den ledende leverandøren av optisk kommunikasjon industrien. Hvis du er interessert i våre produkter, kan du gjerne kontakte oss.

Emballasje andamp; Merking

Denne lett å ta og godt beskyttet sender pakken er merket og merket bysopofiberas standard. Tilpasset etikett eller pakke løsninger er tilgjengelige som forespørselen.

10-gigabit Ethernet XFP Transceiver (SMF, 1550nm, 100km, LC, DOM)

Produktdetaljer

Delenummer

XFP-10GZRC-55

Leverandørnavn

Fiberstore

Skjematypen

XFP

Max hastighet

10Gbps

Bølgelengde

1550nm

Max kabel distanse

100km

Grensesnitt

LC dupleks

Optisk komponenter

EML 1550nm

Kabeltype

SMF

DOM-støtte

ja

Kommersielle Temperaturområde

0 til 70° C (32 til 158° F)

HTS-harmonisert kode

8517706000




Leveraging på bred erfaring og ekspertise, er SOPO kjent som en av de største produsentene av 1310nm, 1550nm 40 km, 100 km xfp ethernet sfp gigabit 10 gb lr sfp gbic mottaker modul for høy kvalitet og lav pris produkter og utmerket service. Vær fri til å kjøpe billige produkter laget i Kina fra vår fabrikk.

Hot Tags: 1310nm, 1550nm 40km, 100km xfp ethernet SFP gigabit 10gb lr SFP gbic mottaker modul produsenter, fabrikken, laget i Kina, kvalitet, lav pris, billig
Beslektede produkter
Kontakt oss
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adresse: JinDiDa Industri Zone, Langkou Industri Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-post: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop