1310nm/1550nm 10gb DWDM SFP Sx Transceiver Gigabit Ethernet

1310nm/1550nm 10gb DWDM SFP Sx Transceiver Gigabit Ethernet

Produktet Innledning: DWDM SFP brukes med enkelt fiber DWDM og to fiber DWDM systemet

Function

1、Product Innledning:DWDM SFP brukes med enkelt fiber DWDM og to fiber DWDM systemet

Tett bølgelengde Division Multiplexing (DWDM) Small Form-Factor Pluggable (SFP) transceivere gi

den høye hastigheter og fysiske kompakthet som todayand #39; s nettverk krever samtidig distribusjon

fleksibilitet og lager kontroll som nettverk administratorer krever. Våre DWDM SFP-spor er tilgjengelig i alle

100 GHz eller 50Ghz C-band bølgelengder i DWDM ITU-rutenettet. De er designet for å multi-Source

Avtalen (MSA) standarder å sikre bredt nettverk utstyr kompatibilitet. Som multirate grensesnitt de

støtte alle protokoller fra 100 Mbps til 4,25 Gbps, for 8G / 10G se SFP + kategori.

EOLS-16xx-xx transceivere er liten blankett faktoren pluggable moduler for toveis seriell optisk

datakommunikasjon som 4 x / 2 x / 1 x fiberkanal, SDH/SONET, Ethernet-programmer. Modulene

er hot pluggable og digital diagnostiske funksjoner tilgjengelige via en I2C seriebuss angitt i SFP

MSA SFF-8472. Modulene oppfyller kravene til IEEE802.3 Gigabit Ethernet standard og

ANSISpesifikasjoner for fiberkanal, og er egnet for sammenkoblinger Gigabit Ethernet og fiber

Kanalmiljøer. Kan brukes med én fiber DWDM og to fiber DWDM systemet.

2、Product Parameter:DWDM SFP brukes med enkelt fiber DWDM og to fiber DWDM systemet

1234
5678
9101112
13141516

3. funksjoner:DWDM SFP brukes med enkelt fiber DWDM og to fiber DWDM systemet

· OperatingDataRate100Mb ~ 4.25Gbps

· AvailableinallC-BandWavelengthsonthe50GHzor100GhzDWDMITUGrid

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· Hot-PluggableSFPFootprintDuplexLCConnectorInterface

· CompliantwithClass1FDAandIEC60825-1

· LaserSafety

· CompliantwithSFPMSA

· CompliantwithSFF-8472

· OperatingCaseTemperature:Standard:0to70 ° C Extended:-5to70 ° C

4、 frakt og vedlikehold:DWDM SFP brukes med enkelt fiber DWDM og to fiber DWDM systemet

1) betaler:

2 forsendelse:

3) Service:

5、 anbefalinger:DWDM SFP brukes med enkelt fiber DWDM og to fiber DWDM systemet

1)SGMII SFP er en standard seriell ID kompatibel med SFP MSA base - 100 fx programdesign

2)100base-SX er en versjon av Fast Ethernet over optisk fiber

3)SFP 4G SFP 4 g er å bruke optisk fiber kommunikasjon og laser motta varsling funksjonen til strømforsyningen.

4)CWDM SFP

5)Kompakt SFP-CSFP

6)TOVEIS SFP SDHSONET

Beskrivelse
DWDM SFP + transceivere er utformet for å overføre og motta optisk data over enkelt optisk fiber. Digitale diagnostiske funksjoner er tilgjengelige via en I2C. Denne modulen er laget for single-modus fiber, og opererer på en nominell bølgelengde på ITU rutenett, C bandet DWDM bølgelengde. Det er med SFP + 20-pinners kontakt tillate varme plugg evne. Delen senderen bruker en DWDM EML laser og er en klasse 1 laser kompatibel Ifølge International Safety Standard IEC-60825. Delen mottakeren bruker en PIN detektor og en begrensende etter forsterker IC.
Funksjoner
• Optisk grensesnitt kompatibel IEEE 802.3ae
• Elektrisk grensesnitt medgjørlig å SFF-8431
• Spesifikasjoner medgjørlig med SFF 8472
• Kompatibel med SFP + MSA
• Hot Pluggable SFP fotavtrykk
• Lavt strømforbruk
• Innebygd digital diagnostiske funksjoner
• Klasse 1 laserprodukt overholder EN 60825-1
• Power dissipationandlt, 1.5W
• Tilfelle Driftstemperatur område: 5 ° C til 70 ° C
Programmer
• 10G Ethernet med FEC
• 10Gbps SONET/SDH ITU-T G.959.1 P1L1 - 2D 2
• 10Gbps SONET/SDH ITU-T G.709
• 10G BASE-ZR/ZW
• 80km 10G fiberkanal

Bestillingsinformasjon

Nr.

Datahastighet

Avstand

Bølgelengde

Utgangseffekt (dBm)

Mottaker følsomhet
(dBm)

DDMI

FDP-xx9-40xD

10Gbps

40km

DWDM EML

-1~4

<-15.8、PIN

Y

FDP-xx9-80xD

10Gbps

80km

DWDM EML

0~5

<-23、APD

Y

PDF
DWDM SFP + Transceiver


Leveraging på bred erfaring og ekspertise, SOPO er kjent som en av de største produsentene av 1310nm/1550nm 10 gb dwdm sfp sx transceiver gigabit ethernet for høy kvalitet og lav pris produkter og utmerket service. Vær fri til å kjøpe billige produkter laget i Kina fra vår fabrikk.

Hot Tags: 1310nm/1550nm 10gb DWDM SFP sx transceiver gigabit ethernet produsenter fabrikken, laget i Kina, kvalitet, lav pris, billig
Beslektede produkter
Kontakt oss
SOPO optisk kommunikasjon co, Ltd

Adresse: JinDiDa industrien sone, Langkou industri Pak, Dalang Street, Longhua nye distrikt, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-post: sales1@sopo.net.cn

SOPO optisk kommunikasjon co, Ltd
foottop