1310nm, 1470nm 220m, 10km Dom Transceiver 10gbase Gigabit SFP Zx Gbic SFP Fiber kabelen kontakten

1310nm, 1470nm 220m, 10km Dom Transceiver 10gbase Gigabit SFP Zx Gbic SFP Fiber kabelen kontakten

10GBASE-LRM X2 mottakeren (MMF, 1310nm, 220 m, SC, DOM) produkt detaljer OEM og skikker samarbeider med en rekke verden klassen OEM fabrikanter over 8 år

Function

10GBASE-LRM X2 mottakeren (MMF, 1310nm, 220 m, SC, DOM)

Produktdetaljer

Delenummer

X2-10GSR-31

Leverandørnavn

Fiberstore

Skjematypen

X2

Max hastighet

10Gbps

Bølgelengde

1310nm

Max kabel distanse

220m

Grensesnitt

SC dupleks

Optisk komponenter

FP 1310nm

Kabeltype

MMF

DOM-støtte

ja

TX strøm

-6.5 ~-0.5dBm

Mottaker følsomhet

andlt; -14.4dBm

Kommersielle Temperaturområde

0 til 70° C (32 til 158° F)

HTS-harmonisert kode

8517706000

OEM andamp; Toll

Samarbeid med en rekke verden klassen OEM produsenter over 8 år, er Sopofiber kjøpedyktig skaffe tilpasset og kostnadseffektive løsninger av høy kvalitet for alle behov og spesifikasjoner, inkludert optisk design, mekanisk design, kretskort Board (PCB) oppsett og elektriske design, programvare andamp; Firmware design, integrert montering, etiketter, etc. Med bølgende salg og gode tilbakemeldinger, Sopofiber har utvidet raskt over hele verden og blir den ledende leverandøren av optisk kommunikasjon industrien. Hvis du er interessert i våre produkter, kan du gjerne kontakte oss.

Emballasje andamp; Merking

Denne lett å ta og godt beskyttet sender pakken er merket og merket bysopofiberas standard. Tilpasset etikett eller pakke løsninger er tilgjengelige som forespørselen.

10GBASE-LR X2 mottakeren (SMF, 1310nm, 10 Km, SC, DOM)

Produktdetaljer

Delenummer

X2-10GLR-31

Leverandørnavn

Fiberstore

Skjematypen

X2

Max hastighet

10Gbps

Bølgelengde

1310nm

Max kabel distanse

10km

Grensesnitt

SC dupleks

Optisk komponenter

DFB 1310nm

Kabeltype

SMF

DOM-støtte

ja

TX strøm

-8.2 ~ 0.5dBm

Mottaker følsomhet

andlt; -14.4dBm

Kommersielle Temperaturområde

0 til 70° C (32 til 158° F)

HTS-harmonisert kode

8517706000



Leveraging på bred erfaring og ekspertise, er SOPO kjent som en av de største produsentene av 1310nm, 1470nm 220 m, 10 km dom transceiver 10gbase gigabit sfp zx gbic sfp fiber kabelen kontakten for høy kvalitet og lav pris produkter og utmerket service. Vær fri til å kjøpe billige produkter laget i Kina fra vår fabrikk.

Hot Tags: 1310nm, 1470nm 220m, 10km dom transceiver 10gbase gigabit SFP zx kortet gbic SFP fiber kabelen kontakten produsenter fabrikken, laget i Kina, kvalitet, lav pris, billig
Beslektede produkter
Kontakt oss
SOPO optisk kommunikasjon co, Ltd

Adresse: JinDiDa industrien sone, Langkou industri Pak, Dalang Street, Longhua nye distrikt, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-post: sales1@sopo.net.cn

SOPO optisk kommunikasjon co, Ltd
foottop