10gbase Lr X 2 Xfp 1310nm, 1550nm, 850nm 300m, 10km, 40 km, 220 m Dom SFP Lc Hr Transceiver Mux Demux modul

10gbase Lr X 2 Xfp 1310nm, 1550nm, 850nm 300m, 10km, 40 km, 220 m Dom SFP Lc Hr Transceiver Mux Demux modul

10GBASE-LRM X2 mottakeren (MMF, 1310nm, 220 m, SC, DOM) produkt detaljer OEM og skikker samarbeider med en rekke verdensklasse

Function

10GBASE-LRM X2 mottakeren (MMF, 1310nm, 220 m, SC, DOM)

Produktdetaljer

Delenummer

X2-10GSR-31

Leverandørnavn

Fiberstore

Skjematypen

X2

Max hastighet

10Gbps

Bølgelengde

1310nm

Max kabel distanse

220m

Grensesnitt

SC dupleks

Optisk komponenter

FP 1310nm

Kabeltype

MMF

DOM-støtte

ja

TX strøm

-6.5 ~-0.5dBm

Mottaker følsomhet

andlt; -14.4dBm

Kommersielle Temperaturområde

0 til 70° C (32 til 158° F)

HTS-harmonisert kode

8517706000

OEM andamp; Toll

Samarbeid med en rekke verden klassen OEM produsenter over 8 år, er Sopofiber kjøpedyktig skaffe tilpasset og kostnadseffektive løsninger av høy kvalitet for alle behov og spesifikasjoner, inkludert optisk design, mekanisk design, kretskort Board (PCB) oppsett og elektriske design, programvare andamp; Firmware design, integrert montering, etiketter, etc. Med bølgende salg og gode tilbakemeldinger, Sopofiber har utvidet raskt over hele verden og blir den ledende leverandøren av optisk kommunikasjon industrien. Hvis du er interessert i våre produkter, kan du gjerne kontakte oss.

Emballasje andamp; Merking

Denne lett å ta og godt beskyttet sender pakken er merket og merket bysopofiberas standard. Tilpasset etikett eller pakke løsninger er tilgjengelige som forespørselen.

10GBASE-LR X2 mottakeren (SMF, 1310nm, 10 Km, SC, DOM)

Produktdetaljer

Delenummer

X2-10GLR-31

Leverandørnavn

Fiberstore

Skjematypen

X2

Max hastighet

10Gbps

Bølgelengde

1310nm

Max kabel distanse

10km

Grensesnitt

SC dupleks

Optisk komponenter

DFB 1310nm

Kabeltype

SMF

DOM-støtte

ja

TX strøm

-8.2 ~ 0.5dBm

Mottaker følsomhet

andlt; -14.4dBm

Kommersielle Temperaturområde

0 til 70° C (32 til 158° F)

HTS-harmonisert kode

8517706000


10GBASE-LR XFP Transceiver (SMF, 1310nm, 10km, LC, DOM)

Produktdetaljer

Delenummer

XFP-10GLR-31

Leverandørnavn

Fiberstore

Skjematypen

XFP

Max hastighet

10Gbps

Bølgelengde

1310nm

Max kabel distanse

10km

Grensesnitt

LC dupleks

Optisk komponenter

DFB 1310nm

Kabeltype

SMF

DOM-støtte

ja

TX strøm

-6 ~ 0dBm

Mottaker følsomhet

andlt;-14.5dBm

Kommersielle Temperaturområde

0 til 70° C (32 til 158° F)

HTS-harmonisert kode

8517706000


10GBASE-ER XFP Transceiver (SMF, 1550nm, 40km, LC, DOM)

Produktdetaljer

Delenummer

XFP-10GER-55

Leverandørnavn

Fiberstore

Skjematypen

XFP

Max hastighet

10Gbps

Bølgelengde

1550nm

Max kabel distanse

40km

Grensesnitt

LC dupleks

Optisk komponenter

EML 1550nm

Kabeltype

SMF

DOM-støtte

ja

TX strøm

0 ~ 4dBm

Mottaker følsomhet

andlt;-16dBm

Kommersielle Temperaturområde

0 til 70° C (32 til 158° F)

HTS-harmonisert kode

8517706000


10GBASE-SR XFP Transceiver (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM)

Produktdetaljer

Delenummer

XFP-10GSR-85

Leverandørnavn

Fiberstore

Skjematypen

XFP

Max hastighet

10Gbps

Bølgelengde

850nm

Max kabel distanse

300m over OM3 MMF

Grensesnitt

LC dupleks

Optisk komponenter

VCSEL 850nm

Kabeltype

MMF

DOM-støtte

ja

TX strøm

-3,5 ~ 5.3dBm

Mottaker følsomhet

andlt;-13dBm

Kommersielle Temperaturområde

0 til 70° C (32 til 158° F)

HTS-harmonisert kode

8517706000



Leveraging på bred erfaring og ekspertise, SOPO er kjent som en av de største produsentene av 10gbase lr x2 xfp 1310nm, 1550nm, 850nm 300 meter, 10km, 40km, 220m dom sfp lc hr transceiver mux demux modul for høy kvalitet og lav pris produkter og utmerket service. Vær fri til å kjøpe billige produkter laget i Kina fra vår fabrikk.

Hot Tags: 10gbase lr x2 xfp 1310nm, 1550nm, 850nm 300 meter, 10 km, 40 km, 220 m dom SFP lc hr transceiver mux demux modul produsenter, fabrikken, laget i Kina, kvalitet, lav pris, billig
Beslektede produkter
Kontakt oss
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adresse: JinDiDa Industri Zone, Langkou Industri Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-post: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop