10G, 100G, 200G HZ Multi-mode-cwdm-mux-demux-module Multiplexer utstyr systemprisen

10G, 100G, 200G HZ Multi-mode-cwdm-mux-demux-module Multiplexer utstyr systemprisen

Sopofibers grov bølgelengde divisjon multipleksere (Multi modus CWDM) viser lave tap og pålitelig ytelse.

Function

Sopofibers grov bølgelengde divisjon multipleksere (Multi modus CWDM) viser lave tap og pålitelig ytelse. Disse enhetene viser bred passbands og høy isolasjon, noe som gjør dem ideelle for operasjon med billig, ukjølt lasere. De har opptil 4, 8 eller 16 lav splitte kanaler, og dermed gjør høy kapasitet, lavpris produkter for CATV og metro/tilgang marked.

Lett tilpasses, SOPO CWDM kan konfigureres fra en standardliste over emballasje og kontakt.

Funksjoner

• Lowinsertionloss

• lHigh kanal isolasjon

• Lav polarisering avhengige tap

• Enestående pålitelighet og stabilitet

Programmer

• Tilgang nettverk

• Metro WDM systemer

• Bedriftsnettverk

Spesifikasjon

Element

Enhet

Parametere

Notater

Bølgelengdeområde

NM

1260~1620

Kanal sentre (ITU eller ITU + 1)

NM

1270/1290... 1610 eller 1271/1291... 1611

Kanaler

ch

4

8

16

Passband

NM

≥ +/- 7

Passband rippel

dB

≤ 0.5

Kanal innsetting tap

dB

2.0

2.8

5.5

Valgfri express innsetting tap

dB

1.8

2.6

5.0

Isolasjon (kanal)

dB

≥30

Isolasjon (sammensatte kanal)

dB

≥ 50

Polarisasjon avhengige tap

dB

≤0.2

Polarisasjon modus dispersjon

PS

≤0.2

Directivity

dB

≥45

Returnere tap

dB

≥40

Optisk makt håndtering

mW

≤ 500

Temperaturområde

0C

-5-70

Oppbevaring

0C

40-+85

Fiber Type

50/125 eller 62,5/125 MMfiber

Pakke dimensjoner (L x b x H)

mm

100 x 80 x 10

140 x 114 x 18

ABS

* Alle spesifikasjoner er basert på enhetene uten kontakt.

* Spesifikasjoner kan endres uten varsel.

Bestillingsinformasjon

CWDM

X

XX

XX

X

X

XX

Kanal avstand

Antall

Kanaler

1 kanal

Fiber Type

Fiber lengde

Inn/ut-kontakt

C = CWDM rutenett

04 = 4 kanal

08 = 8 kanal

16 = 16 kanals

18 = 18 kanal

N = N kanal

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = spesielle

1 = bare fiber

2 = 900um

løs rør

3 = 2mmCable

4 = 3mmCable

1 = 1 m

2 = 2 m

S = angi

0 = ingen

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 M

6 = LC

S = angi


Leveraging på bred erfaring og ekspertise, er SOPO kjent som en av de største produsentene av 10 g, 100 g, 200 g hz multi-mode-cwdm-mux-demux-module multiplexer utstyr systempris for høy kvalitet og lav pris produkter og utmerket service. Vær fri til å kjøpe billige produkter laget i Kina fra vår fabrikk.

Hot Tags: 10g, 100g, 200g hz multi-mode-cwdm-mux-demux-module multiplexer systemet prisen produsenter, fabrikken, laget i Kina, kvalitet, lav pris, billig
Beslektede produkter
Kontakt oss
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adresse: JinDiDa Industri Zone, Langkou Industri Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-post: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop