10dB, 20db EDFA flerkanals enkanals få blokk Fiber Edfa Raman optisk Input forsterker

10dB, 20db EDFA flerkanals enkanals få blokk Fiber Edfa Raman optisk Input forsterker

Produktbeskrivelse SP5100 serien er en CATV økte optisk forsterker med gevinst spektrum band i 1540 ~ 1565nm.

Function
ProductDescription
SP5100seriesisaCATVboosteropticalamplifierwithgainspectrumbandwithin1540 ~ 1565nm. Thiskindofopticalamplifierisdesignedfortheapplicationofsinglechannelor1~8continuousribbonchannels(ITUwavelength). Generally,fiberCATVsystemoperatesinsinglewavelengththathasnostrictrequirementongainflatness.HA5100 boosteramplifierisfeaturedwithlowNF, høy saturatedoutputpower. Itisapplicableforcentralbureau, sub-bureauandlinerelay, aswellasotheropticalcommunicationnetwork. HA5100isappliedmostcommonlyandwidelycomparedwithotheropticalamplifierinCATVsystem.
sopoisthefamousmanufacturerofopticalamplifier. HA5100opticalamplifieradoptstheworldand#39;stopclasspumplaserandAmericaOFSerbium-dopedopticalfiber.PerfectAPC,ACCandATCcontrol,excellentdesignintheventilationandheat-dissipationensurethelonglifeandhighreliableworkofpumplaser. RS232andRJ45offerserialcommutationandSNMPnetworkmanagementport.TheLCDatthefrontpanelofferstheworkindexofallequipmentandwarningalarm.Thelaserwillswitchoffautomaticallyifopticalpowerismissing,whichofferssecurityprotectionforthelaser. Alltheopticalportofopticalamplifiercanbeinstalledinthefrontpanel(alsocanbeinthebackpanelifcustomersspecify).
sopo produkt, foritshighquality, highreliableandhighcostperformance, istheidealchoiceofthesystemintegrationandsystemoperation.
Productfeatures
1540 ~ 1563nmoperatingwavelength
Lownoise, highoutput, highreliability
APC,ACC,ATCcontrolledselection(HA5100/P)
PowerfulRS232supervisoryinstruction
Threeexterioroption:1U(19"stander), 3D (12.4", 3U, skrivebord-type) andmodulator
1Uand3Dexterior, offeringstatusappearanceanddiagnosingfaultwithLCD, standardRS232communicationinterface, SNMPnetworkmanagementfunction
Applicationof3Dmodelstoadapttolaboratory
ExcellentP/Pratio
Mainapplication
AMCATV
DigitalCATV
DBSandamp; MMDS
FTTP
FTTxPON
Laboratoryapplication
Applicationcases
255KmPAL-D/56CHandamp, 20CHDigitalQAMHybridTransmissionApplicationCases
587KmpuredigitalTV1550nmoverlengthopticaltrunkapplicationCases
TheapplicationofHA5100insatelliteL-Bandlong-distance(816Km) fibertransmission
Opto-electricaldiagram
OpticalportmodeM4(withinputandamp;outputmonitorport)

OpticalportmodeO4(fourwaysopticaloutput)

EDFA flerkanals gevinst blokk optisk forsterker er spesiallaget for å møte lavt støynivå og få flat krav

tett bølgelengde multipleksing systemet. (DWDM system). Det finnes flere typer for kundene å velge mellom,

inkludert booster forsterker, linje forsterker og pre-forsterker. Fordi optiske forsterker isTelcordia GR-1312-CORE kvalifisert og

RoHS-kompatibel, kundene kan føles trygg på å kjøpe den.

Funksjoner

1. høy utgang makt, stor pålitelighet

2. liten størrelse, enkel installasjon

3. bredt drift bølgelengdeområde

SopofiberismultichannelopticalamplifiermanufacturerinChina, weoffermultichannelopticalamplifier, andopticalperformance

skjerm,portablePONopticalpowermeter, wesupplyhighqualitywithcompetitiveprice, ourcompanyisbasedonChina,

hele kjeden av manufacturingmini optisk switch, enkelt modus bredbånd treet fiber coupler kan fullføres i Kina, selv i en by.

Lavere produksjonskostnadene lagrer kjøper pris. Flere detaljer om hvert produkt vises på siden med beskrivelse.


Raman optisk forsterker er spesialdesignet for langdistanse optisk overføringssystem.

Det kan direkte forsterke optisk signaler av C-Band, L-Band og C L-Band og forbedre

optisk signal til støyforhold (OSNR), dermed forbedre overføring ytelse av systemet.

Optisk forsterkeren kan oppgradere det eksisterende systemet til 10Gb/s eller 40Gb/s. i tillegg

Det er Telcordia GR-1312-CORE kvalifisert og RoHS-kompatibel, gi kundene fullstendig ro i sinnet.

Funksjoner
1. kompakt struktur, lavt strømforbruk
2. høy gain, godt få flat
3. høy ytelse pumpe laser og passiv enhet

Sopofiber er Raman optisk forsterker produsent i Kina, vi tilbyr Raman optisk forsterker,

og OEO omformer, bærbare variabel optisk attenuator, vi leverer høy kvalitet med konkurransedyktige priser,

vårt firma er basert på Kina, hele kjeden av produksjon av elektriske variabel optisk attenuator,

single-modus-bredbånd fiber coupler kan fullføres i Kina, selv i en by.

Lavere produksjonskostnadene lagrer kjøper pris.

Flere detaljer om hvert produkt vises på siden med beskrivelse

EDFA-MW/GW-VGA optisk forsterker er spesielt designet for DWDM overføringssystem.

EDFA-MW er Optoelektronisk integrert modul EDFA-GW er ren optisk modul.

Sopofiber optisk forsterker er Telcordia GR-1312-CORE kvalifisert og RoHS-kompatibel,

kundene kan føle deg trygg i bruk.

Funksjoner
1. justerbare gevinst konstruksjonen gjør optisk forsterkeren til fleksibelt en rekke ulike driftsforhold
2. midten av scenen tilgang for DCM, OADM
3. høy utgang makt, lavt støynivå figur
4. støtte ACC eller AGC-modus
5. standard RS232 kommunikasjon grensesnitt
6. høy kontroll nøyaktighet, god forbigående respons karakteristisk
7. stor pålitelighet, lavt strømforbruk

Sopofiber er EDFA - VGA optisk forsterker produsent i Kina, tilbyr vi EDFA - VGA optisk forsterker,

og MEMS demperen matrise modul, spesielle bølgelengde coupler, vi leverer høy kvalitet med konkurransedyktige priser,

vårt firma er basert på Kina, hele kjeden av produksjon DWDM OEO omformer, flerkanals FBG DCM

modulen kan fullføres i Kina, selv i en by. Lavere produksjonskostnadene lagrer kjøper pris.

Flere detaljer om hvert produkt vises på siden med beskrivelse.


EDFA-TV optisk forsterker er spesielt designet og produsert for CATV system.Det installeres bak den optiske

senderen å øke utgangseffekten på senderen ogforlenge rekkevidden signal.

Optisk forsterkeren er Telcordia GR-1312-COREkvalifisert og RoHS godkjent.

Funksjoner
1. høy utgang makt, lavt støynivå figur
2. bredt fungerer bølgelengdeområde, dekker hele C-bandet
3. stor pålitelighet
4. fleksible overvåking grensesnitt
5. standard CATV rack, enkel å installere og vedlikeholde

Programmer
EDFA-TV optisk forsterker er egnet for analoge CATV nettverk og optisk fiber distribusjonsnett.
Sopofiber er optisk forsterker produsent i Kina, vi tilbyr optisk forsterker, og manuell variabel optisk attenuator,

PLC splitter, vi leverer høy kvalitet med konkurransedyktige priser, vårt selskap er basert på Kina,

hele kjeden av produksjon optisk linje skjerm, flerkanals FBG DCM modul kan fullføres i Kina,

selv i en by. Lavere produksjonskostnadene lagrer kjøper pris. Flere detaljer om hvert produkt

vises siden med beskrivelse.

EDFA-PA optisk forsterker er en lav støy forsterker som er spesielt utformet for enkelt kanal optiskoverføringssystem.

Det installeres før å forbedre mottaker følsomhet og utvide rekkevidden for signalet.

Optisk forsterkeren er Telcordia GR-1312-CORE kvalifisert og oppfyller RoHS-kravene,

kundene kan føle deg avslappet i kjøpet.

Funksjoner
1. høy optisk gain, lavt støynivå figur, god ASE hemming funksjon
2. høy pålitelighet, konkurransedyktig pris
3. fleksible overvåking grensesnitt
4. bredt drift bølgelengdeområde
5. nettverk avlytting tilgjengelig
6. standardstativ for enkel installasjon og vedlikehold

Programmer
EDFA-PA optisk forsterker er mye brukt for metropolitan nettverk adgang nettverk,
lang hale nettverk,

og ulike typer SDH/PDH Overføringssystemer. Accelink er optisk forsterkerprodusent i Kina,

Vi tilbyr optisk forsterker, og fast optisk attenuator,spesielle bølgelengde coupler,Vi leverer høy kvalitet med

konkurransedyktig prisvårt firma er basert på Kina,hele kjeden av produksjon enkeltkanals FBG DCM modul,

optisk linje, utstyr protector kan fullføres i Kina, selv i en by. Lavere produksjonkostnaden sparer

kjøper pris.Flere detaljer om hvert produkt vises på siden med beskrivelse.

EDFA-LA optisk forsterker er en linje forsterker spesialdesignet for enkeltkanals optisk overføringssystem.

Installert i overføringslinjen, optisk forsterkeren kan kompensere optisk strømbrudd og forlenge den

signalet overføring. Dette gjør det ideelle valget for å erstatte konvensjonelle O-E-O regenerator.

I tillegg optisk forsterkeren er Telcordia GR-1312-CORE kvalifisert og RoHS-kompatibel, så kan

sikre i å kjøpe den.

Funksjoner
1. EDFA-LA optisk forsterker er mer lønnsomme og pålitelig enn tilsvarende produkter.
2. enkel bruk, lavt støynivå
3. fleksible overvåking grensesnitt
4. nettverk avlytting tilgjengelig
5. standard rack, enkel å installere og vedlikeholde

Programmer
Sopofiber optisk forsterker er flott for lang hale nettverk, storbyområdet nettverk adgang nettverk,

Overføringssystemer for samt ulike SDH/PDH.

Sopofiber er optisk forsterker produsent i Kina, vi tilbyr optisk forsterker og mini optiske bytte,

enkelt modus bredbånd treet fiber coupler, vi leverer høy kvalitet med konkurransedyktige priser, vårt selskap

er basert på Kina, hele kjeden av produksjon TRYKK PD, TRYKK PD matrise modul, optisk Ytelsesmåler

kan fullføres i Kina, selv i en by. Lavere produksjonskostnadene lagrer kjøper pris.

Flere detaljer om hvert produkt vises på siden med beskrivelse

EDFA-BA optisk forsterker er en booster forsterker spesialdesignet for enkeltkanals optisk overføringssystem.

Det installeres bak optisk senderen å øke utgangseffekten på senderen og utvide signalet

rekkevidden. Optisk forsterkeren Telcordia GR-1312-CORE kvalifisert og oppfyller RoHS-kravene.

På grunn av konsekvent fokus på produktforbedringer har Sopofiber optisk forsterker mange fordeler, som
1. høy utgang makt, lavt støynivå figur
2. bredt fungerer bølgelengdeområde, dekker hele C-bandet
3. fullstendig og fleksibel overvåking grensesnitt
4. uavhengige nettverk avlytting tilgjengelig
5. høy pålitelighet
6. standard rack, enkel å installere og vedlikeholde

Programmer
EDFA-BA optisk forsterker er egnet for nettverk langdistanse, metropolitan nettverk, aksessnettet, samt ulike SDH/PDH Overføringssystemer.
Sopofiber er optisk forsterker produsent i Kina, vi tilbyr optisk forsterker, og optisk bryteren, single-modus-bredbånd fiber coupler, vi leverer høy kvalitet med konkurransedyktige priser, vårt selskap er basert på Kina, hele kjeden av produksjon koaksial PD, koaksial PD matrise modul, flerkanals optisk strømmåleren kan fullføres i Kina, selv i en by. Lavere produksjonskostnadene lagrer kjøper pris. Flere detaljer om hvert produkt vises på siden med beskrivelse.

EDFA enkelt få modul optisk kanaler er spesialdesignet for C-band enkeltkanals optisk overføringssystem.

Optisk forsterkeren kommer i forskjellige. EDFA-MD er generelt og EDFA-MC er kompakt. Modulen kan

brukes til å lage EDFA kort eller rack mount, ifølge customerand #39; s behov.

Sopofiber enkelt få modul optisk kanaler er Telcordia GR-1312-CORE kvalifisert og RoHS-kompatibel. Som det er pålitelig,

enkel å installere og leveres med fleksible overvåking grensesnitt, det er vanligere i lang tid nettverk, metropolitan nettverk

aksessnettet, samt ulike SDH/PDH Overføringssystemer.

Sopofiber er optisk forsterker produsent i Kina, vi tilbyr optisk forsterker, og elektrisk variabel optisk attenuator,

single-modus-bredbånd fiber coupler, vi leverer høy kvalitet med konkurransedyktige priser, vårt selskap er basert på Kina,

full kjeden av produksjon OEO omformer, spredning kompensasjon fiber modul kan fullføres i Kina,

selv i en by. Lavere produksjon koster sparerkjøper pris.

Flere detaljer om hvert produkt vises på siden med beskrivelse.

EDFAsinglechannelgainblockopticalamplifierisdesignedforuseinsinglechannelopticaltransmissionsystem.Byapplication,

thisproductcanbedividedintoboosteramplifier, lineamplifierandpreamplifier.

Yearsoffocusonproductimprovementhasresultedintheopticalamplifierhavingmanyadvantages, suchascompactstructure,

highoutputpower, lownoiseandgreatreliability. Asaresult, SopofiberopticalamplifierisTelcordiaGR1312CORE, RoHSqualified,

andisverypopularwithcustomersaroundtheworld.

Programmer


EDFAsinglechannelgainblockopticalamplifieriswidelyappliedinmetropolitanareanetwork, accessnetworkandCATVsystem,

inadditiontosinglechannelopticaltransmissionsystem.

SopofiberissinglechannelopticalamplifiermanufacturerinChina, weoffersinglechannelopticalamplifier, andmultichannelopticalpowermeter,opticalpowermeter,wesupplyhighqualitywithcompetitiveprice, ourcompanyisbasedonChina, fullchainofmanufacturingopticalswitch,

singlemodebroadbandfibercouplercanbecompletedinChina, eveninonecity. Lowermanufacturingcostsavesyourpurchasingcost.

Themoredetailsofeachproductareshownthepagewithdescription

EDFA L-Band få modul optisk forsterker er spesielt designet for å møte L-Band DWDMand #39; s behov for bredbånd,

lav støy, få flathet og få lås. Det inkluderer booster forsterker, linje forsterker og pre-forsterker. Modulen kan brukes til å

gjør EDFA kort eller rack mount. Produktet er Telcordia GR-1312-CORE kvalifisert og RoHS-kompatibel, kan kundene føles

sikre kjøpet.

Med funksjoner av fleksible overvåking grensesnitt, kompakt størrelse og enkel installasjon EDFA L-Band få modul optisk forsterker

er mye brukt i L-band optisk overføring og L-band DWDM systemet.

Sopofiber er optisk forsterker produsent i Kina, vi tilbyr optisk forsterker, og optisk/utstyret protector, optisk lyskilder,

Vi leverer høy kvalitet med konkurransedyktige priser, vårt selskap er basert på Kina, hele kjeden av produksjon fast optisk attenuator,

spesielle bølgelengde coupler kan fullføres i Kina, selv i en by.

Lavere produksjonskostnadene lagrer kjøper pris. Flere detaljer om hvert produkt vises på siden med beskrivelse.

10 dBm utgang enkelt økte EDFA optisk kanaler for SDH nettverk
SDH-EDFA-BA-O6 booster forsterker designet for synkron Digital hierarki (SDH) søknadene hvilke installert etter optisk senderen å øke rekkevidden for enkelt bølgelengde optisk modulsystem. Enheten har bred inngangseffekt spenner fra - 10dBm til + 6dBm, utgangseffekt 10dBm og lavt støynivå figur. Det inkluderer også RS-232 datamaskin-grensesnitt.

Denne Rack-monterbar forsterkeren fungerer som standard i konstant signal-fortjene modus, men de kan konfigureres til konstant total utgangseffekt modus. Disse enhetene er brukt i lang hauls overføring programmer, spesielt for PDH, SDH, SONET og optisk Ethernet overføring programmet. Dens lette-av-bruk og gjennomførelse gjøre SDH-EDFA-BA-xx serien den ideelle løsningen for tilgang og Metro optiske nettverk.

Funksjoner
• Stilling som en booster forsterker C-Band 1550nm
• Tunable utgang makt: 10dBm
• Bred inngang makt område: -10 ~ + 6dBm
• Lavt loise figur: typisk isandlt; 4.5dB
• Kontakter: SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC, ST/UPC og ST/APC kontaktene er tilgjengelig
• Én eller to 110VAC, 220VAC, 48VDC eller 100V-240V strømforsyning
• Serielt grensesnitt kommer med RS232, RS485
• 1U 19andquot; rack mount struktur for enkel installasjon
• Alle ytelse kompatibel med BellcoreGR-1312-CORE forespørsel
• Bruk for tilgang og Metro optiske nettverk
• Fungerer med point-to-point-programmer
• Høy stabilitet og pålitelighet
3 år garanti
• 10 års drift livet
• OEM er tilgjengelig
Høydepunkter
• Hot Swap Network Management Agent
• SNMP ledelse grensesnittet: RJ45
• Støtter Telnet til valgfritt
• ASE støy filteret andamp; ASE undertrykkelse filtre
• Høy presis ACC (automatisk konstant strøm) krets som standard, hvis du trenger andre krets, kontakt på sales@fiberstore.com
• ATC (automatisk temperaturkontroll) funksjon
• Tilby status utseende og diagnostisere feil med LCD
Mekanisk struktur

Struktur eksempel

MERK:
SDH EDFA fra Fiberstore inkludert 1 + 2 + 3.

Spesifikasjoner

Parametere

Symbolet

Min

Typ

Max

Enhet

Operasjonen bølgelengde

Λc

1530

1550

1562

NM

Mettet utgangseffekt (1)

Po

20

dBm

Inngangseffekt (2)

PI

-35

6

dBm

G

20

32

dB

Støy figur

NF

4.5

dB

Input isolasjon

ISOi

30

dB

Utgang isolasjon

ISOo

30

dB

Input pumpe lekkasje

PumpLin

-35

dBm

Utgang pumpe lekkasje

PumpLout

-45

-45

dBm

Returnere tap

RL

-45

dB

Polarisasjon avhengige gevinst

PDG

0.3

dB

PMD

PMD

0.5

PS

Operasjonen temperatur

Tw

-5

60

Lagringstemperatur

TS

-40

80

Luftfuktighet (3)

10

85

%

Nettspenningen

VPS

85/170

110/220

132/264

VAC

Strømforbruk

P

18

W

Serielt grensesnitt

RS232, RS485

Strømforsyning

110VAC, 220 VAC, - 48VDC eller 100V-240 v

Kontakter

Simplex SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC, ST/UPC og ST/APC tilgjengelig

Garanti

3 år

(1): kunden valgfritt
(2): pre forsterker: input makt –35 ~-25dBm; Inline-forsterker: input makt –25 ~-10dBm, økte: input makt – 10 ~ + 6dBm
(3): ingen kondensasjon

Få 20dB enkel kanal pre forsterker EDFA optisk forsterker for SDH nettverk
SDH-EDFA-PA-G20 pre forsterker som er utformet for synkron Digital hierarki (SDH) programmer er enkelt kanal EDFA som er installert før å forbedre mottak følsomheten og utvide rekkevidden for signalet. Enheten har bred inngangseffekt spenner fra - 35dBm til - 25dBm, 20dB forsterkning og lavt støynivå figur. Det inkluderer også RS-232 datamaskin-grensesnitt.

Denne Rack-monterbar forsterkeren fungerer som standard i konstant signal-fortjene modus, men de kan konfigureres til konstant total utgangseffekt modus. Disse enhetene er brukt i lang hauls overføring programmer, spesielt for PDH, SDH, SONET og optisk Ethernet overføring programmet. Dens lette-av-bruk og gjennomførelse gjøre SDH-EDFA-PA-xx serien den ideelle løsningen for tilgang og Metro optiske nettverk.
Funksjoner
• Stilling som en pre forsterker C-Band 1550nm
• Gevinst: 20dB
• Bred inngang makt område:-35dBm til - 25dBm
• Lavt loise figur: typisk isandlt; 4.5dB
• Kontakter: SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC, ST/UPC og ST/APC kontaktene er tilgjengelig
• Én eller to 110VAC, 220VAC, 48VDC eller 100V-240V strømforsyning
• Serielt grensesnitt kommer med RS232, RS485
• 1U 19andquot; rack mount struktur for enkel installasjon
• Alle ytelse kompatibel med BellcoreGR-1312-CORE forespørsel
• Bruk for tilgang og Metro optiske nettverk
• Fungerer med point-to-point-programmer
• Høy stabilitet og pålitelighet
3 år garanti
• 10 års drift livet
• OEM er tilgjengelig
Høydepunkter
• Hot Swap Network Management Agent
• SNMP ledelse grensesnittet: RJ45
• Støtter Telnet til valgfritt
• ASE støy filteret andamp; ASE undertrykkelse filtre
• Høy presis ACC (automatisk konstant strøm) krets som standard, hvis du trenger andre krets, kontakt på sales@fiberstore.com
• ATC (automatisk temperaturkontroll) funksjon
• Tilby status utseende og diagnostisere feil med LCD
Mekanisk struktur

Struktur eksempel

MERK:
SDH EDFA fra Fiberstore inkludert 1 + 2 + 3.

Spesifikasjoner

Parametere

Symbolet

Min

Typ

Max

Enhet

Operasjonen bølgelengde

Λc

1530

1550

1562

NM

Mettet utgangseffekt (1)

Po

20

dBm

Inngangseffekt (2)

PI

-35

6

dBm

G

20

32

dB

Støy figur

NF

4.5

dB

Input isolasjon

ISOi

30

dB

Utgang isolasjon

JERN

30

dB

Input pumpe lekkasje

PumpLin

-35

dBm

Utgang pumpe lekkasje

PumpLout

-45

-45

dBm

Returnere tap

RL

-45

dB

Polarisasjon avhengige gevinst

PDG

0.3

dB

PMD

PMD

0.5

PS

Operasjonen temperatur

Tw

-5

60

Lagringstemperatur

TS

-40

80

Luftfuktighet (3)

10

85

%

Nettspenningen

VPS

85/170

110/220

132/264

VAC

Strømforbruk

P

18

W

Serielt grensesnitt

RS232, RS485

Strømforsyning

110VAC, 220 VAC, - 48VDC eller 100V-240 v

Kontakter

Simplex SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC, ST/UPC og ST/APC tilgjengelig

Garanti

3 år

(1): kunden valgfritt
(2): pre forsterker: input makt –35 ~-25dBm; Inline-forsterker: input makt –25 ~-10dBm, økte: input makt – 10 ~ + 6dBm
(3): ingen kondensasjon

EDFAmulti-channelgainmoduleopticalamplifierisdesignedfordensewavelengthdivisionmultiplexingsystem(DWDMsystem).

Theopticalamplifierisavailableinseveraltypes.

EDFA-MWisthegeneraltypeandEDFA-MCisthecompacttype.Accordingtocustomerand #39; srequirements, themodulecanbeused

tomakeEDFAcardorrackmount.

Featuringsmallsize, lownoise, easyinstallationandhighreliability, EDFAmulti-channelgainmoduleopticalamplifierisTelcordia

GR-1312-CORE, RoHSqualified, andisincreasinglyusedinDWDM, METROsystems.

SopofiberissinglechannelopticalamplifiermanufacturerinChina, weoffersinglechannelopticalamplifier, andMEMSvariable

opticalattenuator, singlemodebroadbandtreefibercoupler, wesupplyhighqualitywithcompetitiveprice, ourcompanyisbased

onChina, fullchainofmanufacturingbidirectionalOEOconverter, singlechannelFBGDCMmodulecanbecompletedinChina,

eveninonecity. Lowermanufacturingcostsavesyourpurchasingcost.

Themoredetailsofeachproductareshownthepagewithdescription.

Sopofiber høy optisk effektforsterker er et produkt designet for FTTH/CATV optisk access-programmer.
Gjennom bruk av Sopofiber kledd-pumpet Er-Yb co dopet fiber forsterker teknologi, den total utgangseffekten kan være opptil 33 dBm.

Funksjoner
1. Wideoperatingwavelengthrange
2.Lownoise, convenientinstallationandmaintenance
3.Standard2Urackmount, multipleoutputlevels
4. Flexiblemonitoringinterface

Programmer
SopofiberhighpoweropticalamplifiercanbeusedindifferentFTTH/PONapplications.

SopofiberishighpoweropticalamplifiermanufacturerinChina, weofferhighpoweropticalamplifier, andbidirectionalOEO

omformer,benchtopdigitalvariableopticalattenuator, wesupplyhighqualitywithcompetitiveprice,ourcompanyisbased

onChina, fullchainofmanufacturingMEMSvariableopticalattenuator, singlemodebroadbandtreefibercouplercanbe

completedinChina, eveninonecity. Lowermanufacturingcostsavesyourpurchasingcost.Themoredetailsofeachproduct

areshownthepagewithdescription.



Leveraging på bred erfaring og ekspertise, SOPO er kjent som en av de største produsentene av 10db, 20db edfa flerkanals enkanals gevinst blokk fiber edfa raman optisk input forsterker for høy kvalitet og lav pris produkter og utmerket service. Vær fri til å kjøpe billige produkter laget i Kina fra vår fabrikk.

Hot Tags: 10dB, 20db edfa flerkanals én kanal få blokk fiber edfa raman optisk inngang forsterker produsenter fabrikken, laget i Kina, kvalitet, lav pris, billig
Beslektede produkter
Kontakt oss
SOPO optisk kommunikasjon co, Ltd

Adresse: JinDiDa industrien sone, Langkou industri Pak, Dalang Street, Longhua nye distrikt, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-post: sales1@sopo.net.cn

SOPO optisk kommunikasjon co, Ltd
foottop